2023 წლის 28 აპრილიდან დაიწყება მედიატორთა მსურველ პირთა პრაქტიკულ უნარ-ჩვევებში შემოწმების მიზნით პროგრამაზე რეგისტრაცია
გაცნობებთ, რომ 2023 წლის 28 აპრილიდან დაიწყება მედიატორთა მსურველ პირთა პრაქტიკულ უნარ-ჩვევებში შემოწმების მიზნით პროგრამაზე რეგისტრაცია. პროგრამაზე რეგისტრაცია გაგრძელდება 2023 წლის 20 მაისის ჩათვლით.
პროგრამაზე რეგისტრაცია განხორციელდება ელექტრონულად შესაბამისი განაცხადის ფორმის შევსებით, რომელიც განთავსებულია ასოციაციის ვებ-გვერდზე www.mediators.ge
აღნიშნული რეგისტრაციის ფორმა გააქტიურდება 2023 წლის 28 აპრილიდან. გთხოვთ გაითვალისწინეთ რომ სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ სერტიფიცირების პროგრამის თანახმად, მედიატორთა სერტიფიცირების პროგრამის პრაქტიკულ უნარ-ჩვევებში შემოწმების მიზნებისათვის თითოეულ ნაკადზე მონაწილეთა რაოდენობა განისაზღვრება არაუმეტეს 200 მონაწილით, რომელთა რეგისტაცია ხორციელდება პირველადი რეგისტრაციის (first come, first served) პრინციპის საფუძველზე. პირი, რომელიც ვერ დარეგისტრირდება მიმდინარე ნაკადზე, პრაქტიკულ უნარ ჩვევებში შემოწმების ეტაპზე რეგისტრაციის გავლა მოუწევს მომდევნო ნაკადის ფარგლებში.
მედიატორთა სერტიფიცირების პროგრამის შესახებ დეტალური ინფორმაცია ასევე შეგიძლია იხილოთ სსიპ "საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის" მედიატორთა სერტიფიცირების პროგრამის დებულებაში.

From April 28, 2023, registration for the program to check the practical skills of those who wish to become mediators will begin.
We would like to inform you that from April 28, 2023, the registration for the program to check the practical skills of those who wish to become mediators will begin. Registration for the program will continue until May 20, 2023.
Registration for the program will be done electronically by filling out the appropriate application form, which is posted on the website of the association www.mediators.ge
The mentioned registration form will be activated from April 28, 2023. Please note that according to the certification program of the Mediators Association of Georgia, the number of participants in each stream for the purpose of checking the practical skills of the mediator certification program is determined by no more than 200 participants, whose registration is carried out on the basis of the principle of first registration (first come, first served).
A person who fails to register for the current stream will have to go through the registration in the next stream at the practical skills test stage.
Detailed information about the mediator certification program can also be found in the regulation of the mediator certification program of the Mediators Association of Georgia.