საქართველოს მედიატორთა ასოციაცია ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს საქართველოში გაეროს განვითარების პროგრამის UNDP Georgia მუდმივი წარმომადგენლის - ნიკ ბერესფორდის გარდაცვალების გამო
საქართველოს მედიატორთა ასოციაცია ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს საქართველოში გაეროს განვითარების პროგრამის UNDP Georgia მუდმივი წარმომადგენლის - ნიკ ბერესფორდის გარდაცვალების გამო.
ნიკ ბერესფორდიმ საქართველოში გატარებული ორი წლის განმავლობაში საყოველთაო სიყვარული, ნდობა და პატივისცემა დაიმსახურა, მისი უდროოდ წასვლა კი უდიდესი დანაკლისია ქვეყნისთვის.
ასოციაცია უსამძიმრებს ოჯახს, მის ახლობლებს და სრულიად საქართველოს.
საქართველოს მედიატორთა ასოციაცია გამოხატავს უდიდეს მადლიერებას თითოეული იმ პროექტისთვის რომელიც განხორციელდა ასოციაციისათვის გაეროს განვითარების პროგრამის UNDP Georgia მუდმივი წარმომადგენლის - ნიკ ბერესფორდის მხარდაჭერით.

Mediators Association of Georgia expresses deep sorrow over the death of the Permanent Representative of the United Nations Development Program in Georgia - Nick Beresford
Mediators Association of Georgia expresses deep sorrow over the death of Nick Beresford, Permanent Representative of the United Nations Development Program in Georgia.
Nick Beresford earned universal love, trust and respect during the two years he spent in Georgia, and his untimely departure is a great loss for the country.
The association expresses its condolences to the family, his relatives and all of Georgia.
Mediators Association of Georgia expresses its great gratitude for each project that was implemented for the Association with the support of UNDP Georgia Permanent Representative - Nick Beresford.