საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის თავმჯდომარე, ირაკლი ყანდაშვილი ანტიკორუფციული ბიუროს ხელმძღვანელს , რაჟდენ კუპრაშვილს შეხვდა.
ირაკლი ყანდაშვილმა ანტიკორუფციული ბიუროს ხელმძღვანელს ასეთ მნიშვნელოვან და საპასუხისმგებლო თანამდებობაზე დანიშვნა მიულოცა და მომავალ საქმიანობაში წარმატებები უსურვა, მან რაჟდენ კუპრაშვილს მედიაციის საქმიანობა გააცნო, მედიაციის მნიშვნელობასა და როლზე ესაუბრა და ყურადღება გაამახვილა ასოციაციის სამომავლო გეგმებზე.
გაცნობითი ხასიათის შეხვედრაზე რაჟდენ კუპრაშვილმა ასოციაციის თავმჯდომარეს ახლად შექმნილი ანტიკორუფციული ბიუროს სამუშაო სტრატეგია, ძირითადი მიმართულებები და გეგმები გააცნო. რაჟდენ კუპრაშვილმა აღნიშნა , რომ სამომავლოდ სიამოვნებით ითანამშრომლებს მედიატორთა ასოციაციასთან, დაიგეგმა ერთობლივი ღონისძიებების დაორგანიზება.
შეხვედრას, ასევე საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის აღმასრულებელი დირექტორი, თამარ იმნაიშვილი, ანტიკორუფციული ბიუროს უფროსის პირველი მოადგილე, თამთა კაჭკაჭიშვილი და ანტიკორუფციული ბიუროს უფროსის მოადგილე, ანა კალანდაძე ესწრებოდნენ.

The Chairman of the Mediators Association of Georgia, Irakli Kandashvili, met with the head of the Anti-Corruption Bureau, Razden Kuprashvili.
Irakli Kandashvili congratulated the head of the anti-corruption bureau on his appointment to such an important and responsible position and wished him success in his future activities.
At the introductory meeting, Rajden Kuprashvili introduced the working strategy, main directions and plans of the newly created anti-corruption bureau to the chairman of the association. Rajden Kuprashvili noted that he would be happy to cooperate with the Association of Mediators in the future, it was planned to organize joint events.
The meeting was also attended by the executive director of the Mediators Association of Georgia, Tamar Imnaishvili, the first deputy head of the anti-corruption bureau, Tamta Kachkachishvili, and the deputy head of the anti-corruption bureau, Ana Kalandadze.