საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის თავმჯდომარე, ირაკლი ყანდაშვილი ანტიკორუფციული ბიუროს ხელმძღვანელს , რაჟდენ კუპრაშვილს შეხვდა.
ირაკლი ყანდაშვილმა ანტიკორუფციული ბიუროს ხელმძღვანელს ასეთ მნიშვნელოვან და საპასუხისმგებლო თანამდებობაზე დანიშვნა მიულოცა და მომავალ საქმიანობაში წარმატებები უსურვა, მან რაჟდენ კუპრაშვილს მედიაციის საქმიანობა გააცნო, მედიაციის მნიშვნელობასა და როლზე ესაუბრა და ყურადღება გაამახვილა ასოციაციის სამომავლო გეგმებზე.
გაცნობითი ხასიათის შეხვედრაზე რაჟდენ კუპრაშვილმა ასოციაციის თავმჯდომარეს ახლად შექმნილი ანტიკორუფციული ბიუროს სამუშაო სტრატეგია, ძირითადი მიმართულებები და გეგმები გააცნო. რაჟდენ კუპრაშვილმა აღნიშნა , რომ სამომავლოდ სიამოვნებით ითანამშრომლებს მედიატორთა ასოციაციასთან, დაიგეგმა ერთობლივი ღონისძიებების დაორგანიზება.
შეხვედრას, ასევე საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის აღმასრულებელი დირექტორი, თამარ იმნაიშვილი, ანტიკორუფციული ბიუროს უფროსის პირველი მოადგილე, თამთა კაჭკაჭიშვილი და ანტიკორუფციული ბიუროს უფროსის მოადგილე, ანა კალანდაძე ესწრებოდნენ.