„საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარის ირაკლი ყანდაშვილის მორიგი მონოგრაფიული ნაშრომის პრეზენტაცია „მოლაპარაკება და წარმომადგენლობა მედიაციაში"
გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტში უნივერსიტეტის პროფესორის და „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარის ირაკლი ყანდაშვილის მორიგი მონოგრაფიული ნაშრომის „მოლაპარაკება და წარმომადგენლობა მედიაციაში“ გაიმართა იურისტების, მედიატორების და დაინტერესებული საზოგადოების წინაშე.
ღონისძიება დაიგეგმა და შედგა მედიაციის დღეების ფარგლებში.
ახალი სახელმძღვანელო განკუთვნილია მოქმედი იურისტებისთვის და მიზნად ისახავს მათი კვალიფიკაციის ამაღლებას დავის რეგულირების ახალ მექანიზმში ეფექტურად განახორციელონ მოლაპარაკება და წარმომადგენლობა.

Presentation of another monographic work "Negotiation and Representation in Mediation" by Irakli Kandashvili, Chairman of the Mediators Association of Georgia.
Another monographic work of Irakli Kandashvili, "Negotiation and Representation in Mediation" by the university professor and chairman of the Mediators Association of Georgia, "Negotiation and Representation in Mediation" was held in front of lawyers, mediators and the interested public at Grigol Robakidze University.
The event was planned and took place within the mediation days.
The new manual is intended for practicing lawyers and aims to improve their skills to effectively negotiate and represent in the new dispute resolution mechanism.