სახელმძღვანელოს - „პრაქტიკული სახელმძღვანელო კერძო მედიაციაში“ და გზამკვლევის- „მედიატორთა დისციპლინური წარმოება“ პრეზენტაცია.
24 ოქტომბერს საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის წევრებისთვის, ონლაინ ფორმატში  გაიმართა სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ პარტნიორი დონორი ორგანიზაციის  ევროკავშირისა (EU) და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით შემუშავებული სახელმძღვანელოს - „პრაქტიკული სახელმძღვანელო კერძო მედიაციაში“  და გზამკვლევის- „მედიატორთა დისციპლინური წარმოება“  პრეზენტაცია.
აღნიშნული ღონისძიება გახსნა სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარემ ირაკლი ყანდაშვილმა.
„მედიატორთა დისციპლინური წარმოება“ გზამკვლევი-ის პრეზენტირება მოახდინა გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) ეთიკის საკითხებში ექსპერტმა თამარ ხუბულურმა.„პრაქტიკული სახელმძღვანელო კერძო მედიაციაში“  პრეზენტირება მოახდინა  საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის მოქმედმა მედატორმა ქ-ნ თამარ მორჩილაძემ.
სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაცია მიესალმება ისეთი აქტივობების განხორციელებას, რომელიც მიზნად ისახავს ერთი მხრივ საზოგადოებაში მედიაციის ინსტიტუტის შესახებ ცნობიერების ამაღლებას, და მეორე მხრივ მედიატორებისათვის პროფესიული განვითარების ხელშეწყობას.

Presentation of the manual - "Practical Guide in Private Mediation" and the Guide - "Disciplinary Proceedings of Mediators".
On 24 October 2020, the presentation of the manual "Practical Guide in Private Mediation" and the Guide - "Disciplinary Proceedings of Mediators" developed with the support of the European Union (EU) and the United Nations Development Programme (UNDP) was held online for the members of the Mediators Association of Georgia.
Irakli Kandashvili, Chairman of the Mediators Association of Georgia, opened the event.
The "Disciplinary Proceedings of Mediators" guide was presented by Tamar Khubuluri, an expert on ethics at the United Nations Development Program (UNDP).
LEPL Mediators Association of Georgia welcomes the implementation of activities aimed at raising awareness about the institution of mediation in society on the one hand, and promoting professional development for mediators on the other.