შეხვედრა სტუდენტებთან, რომლებმაც წარმატებით დაასრულეს სტაჟირება
სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარე ირაკლი ყანდაშვილი შეხვდა სტუდენტებს, რომლებმაც წარმატებით დაასრულეს სტაჟირება სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციაში“,აღნიშნული სტუდენტები არიანმედიატორთა ასოციაციის მიერ გამოცხადებულ ესეების კონკურსში აგრეთვე თბილისის ივანე ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის და ELSA საქართველოს შორის გაფორმებული ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის ფარგლებში  მედიაციის კონკურსში გამარჯვებულები.
ასოციაციის თავმჯდომარემ სტუდენტები დააჯილდოვა სტაჟირების დამადასტურებელი მოწმობით და უსურვა მათ წარმატება!
სსიპ„საქართველოს მედიატორთა ასოციაციისთვის“ ერთ-ერთ მნიშვნელოვან პრიორიტეტს წარმოადგენს ახალგაზრდა თაობასთან აქტიური თანამშრომლობა. ასოციაცია მზად არის ხელი შეუწყოს და დაეხმაროსმედიაციით დაინტერესებულ ახალგაზრდებს.

Meeting with students who have successfully completed an internship
Irakli Kandashvili, Chairman of the Mediators Association of Georgia met with students who have successfully completed an internship at the Mediators Association of Georgia. The students are the winners of the essay competition announced by the Association as well as the mediation competition within the framework of the Memorandum of Understanding signed between Tbilisi Ivane Javakhishvili Tbilisi State University and ELSA Georgia.
The Chairman of the Association awarded the students with an internship certificate and wished them success!
One of the important priorities for the Mediators Association of Georgia is active cooperation with the younger generation. The association is ready to support and help young people interested in mediation.