სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ წევრთა ერთიანი რეესტრი ფართოვდება!
9 სექტემბერს, სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარე ირაკლი ყანდაშვილი შეხვდა “საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ ახალ წევრებს, რომლებსაც სერტიფიცირების პროგრამის დებულების  მე-10.2 მუხლის ა) ქვეპუნქტის წესის საფუძველზე შესაძლებლობა მიეცათ გამხდარიყვნენ  სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ ერთიან რეესტრში რეგისტრირებული  მედიატორები.
სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის„ თავმჯდომარემ ირაკლი ყანდაშვილმა ასოციაციის ახალ წევრებს დაათვალიერებინა ასოციაციის ოფისი, გააცნო ორგანიზაციის ფუნქციები, სტრატეგია და სამომავლო გეგმები.
შეხვედრის დასრულებისას ასოციაციის თავმჯდომარემ ირაკლი ყანდაშვილმა ახლად გაწევრიანებულ მედიატორებს გადასცა მედიატორის მოწმობები და უსურვა წარმატება პროფესიულ საქმიანობაში!

The Unified Register of Members of the Mediators Association of Georgia is expanding
On September 9, Irakli Kandashvili, Chairman of the Mediators Association of Georgia, met with new members of the Association , who were allowed to become registered in the Unified Register of the Mediators Association of Georgia under Article 10.2 (a) of the Certification Program.
Irakli Kandashvili, Chairman of the Mediators Association of Georgia, introduced the new members the functions, strategy and future plans of the organization.
At the end of the meeting, the Chairman of the Association Irakli Kandashvili handed over the mediator certificates to the newly joined mediators and wished them success in their professional activities!