აღმასრულებეილი საბჭოს წევრი - 2019 წლიდან
ამჟამად თბილისის საქალაქო სასამართლოს, მედიაციის ცენტრის ხელმძღვანელი/მედიატორი; საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის დამფუძნებელი და აღმასრულებელი საბჭოს წევრი.
პროფესიით იურისტი ფლობს საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის სახელმწიფო და ადმინისტრაციული სამართლის მაგისტრის დიპლომს, ასევე სამართალმცოდნეობის ბაკალავრის დიპლომს.
2017 წლიდან ელენეს გავლილი აქვს - თბილისის საქალაქო სასამართლოსთვის გაეროს განვითარების პროგრამისა და ევროკავშირის მიერ ჩატარებული 56 საათიანი მედიატორთასასერტიფიკატო ტრენინგი. სტატუსით არის აკრედიტებული მედიატორი.
2018 წელს ასევე გავლილი აქვს ტრენერთა ტრენინგი (TOT) მედიაციაში - დავების ეფექტური გადაწყვეტის ცენტრისა (CEDR) და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით; 2017 წლიდან - დღემდე იკავებს თბილისის საქალაქო სასამართლოს მედიატორის პოზიციას.
ელენეს სამედიაციო საქმეთა კატეგორია არის: საოჯახო, ვალდებულებითი (სახელშეკრულებო, სასესხო, საბანკო და მიკროსაფინანსო დავები), სანივთო და სხვა დავები.
რაც შეეხება პროფესიული გამოცდილებას: 2012 – 2016 წლებში იყო წამყვანი სპეციალისტი - თბილისის საქალაქო სასამართლოში; 2011 - 2012 წწ - იურისტი - Archil Mchedlidze’s Law Practice.

Elene Orjonikidze - Mediator since 2017.
Currently Head / Mediator of the Mediation Center of the Tbilisi City Court; Founder and Member of the Executive Board at the Mediators Association of Georgia.
Lawyer by profession, holds master's degree in state and administrative law from the Georgian Technical University, also bachelor's degree in law.
Since 2017, Elene has undergone - the Tbilisi City Court's 56-hour certification training for mediators organized by the United Nations Development Program and the European Union. She Is an accredited mediator. In 2018, he has also undergone training for trainers (TOT) in Mediation - with the support of the International Dispute Resolution Center (CEDR) and the International Development Program (UNDP); From 2017 to present he holds the position of mediator at Tbilisi City Court.
The categories of mediation cases are: Family, Liability (contractual, loan, banking and microfinance disputes), Property and other disputes.
What refers to the professional experience: in 2012-2016 he was a leading specialist at Tbilisi City Court; 2011 - 2012 - lawyer - Archil Mchedlidze’s Law Practice.