სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარემ ირაკლი ყანდაშვილმა ასოციაციის ახალ წევრებთან შეხვედრა გამართა
სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ თავმჯდომარე ირაკლი ყანდაშვილი შეხვდა “საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ ახალ წევრებს, რომლებსაც სერტიფიცირების პროგრამის დებულების შესაბამისად გაიარეს სამ საფეხურიანი სერტიფიცირების პროგრამა და გახდნენ სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ ერთიან რეესტრში რეგისტრირებული მედიატორები.
სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის„ თავმჯდომარემ ირაკლი ყანდაშვილმა ასოციაციის ახალ წევრებს დაათვალიერებინა ასოციაციის ოფისი, გააცნო ორგანიზაციის ფუნქციები, სტრატეგია და სამომავლო გეგმები.
თავმჯდომარემ ყურადღება გაამახვილა და ახლად გაწევრინებულ მედიატორებს გააცნო 2022 წლიდან ამოქმედებული განგრძობადი პროფესიული განვითარების დებულება და მასთან დაკავშირებული დაგეგმილი აქტივობები.
შეხვედრის დასასრულს ასოციაციის თავმჯდომარემ ახალ მედიატორებს წარმატება უსურვა პროფესიულ საქმიანობაში და ხაზი გაუსვა მათი როლის მნიშვნელობას კონფლიქტების მშვიდობიანად და ეფექტიანად გადაწყვეტაში.