გრძელდება “საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის ინსტიტუციური გაძლიერების და მედიაციის განვითარების პროექტის” ფარგლებში მედიატორებს შორის გამოცდილების გაზიარება, რომელიც მხარდაჭერილია USAID სამართლის უზენაესობის პროგრამის მიერ.
მონაწილეებს საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის აღმასრულებელი დირექტორი, თამარ იმნაიშვილი და USAID სამართლის უზენაესობის პროგრამის ADR- ის მიმართულებით მრჩეველი ირაკლი გელოვანი მიესალმნენ.
შეხვედრას მოდერირება გაუწია საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის მედიატორმა და ეთიკის კომისიის წევრმა - ირაკლი ადეიშვილმა.
შეხვედრა საინტერესო კითხვა-პასუხის და დისკუსიის რეჟიმში გაგრძელდა, გამოცდილმა მედიატორებმა ასოციაციის ახალ წევრებს საკუთარი გამოცდილება გაუზიარეს.

Sharing experiences between mediators
The sharing of experience among mediators within the framework of the "Institutional Strengthening and Mediation Development Project of the Mediators Association of Georgia", which is supported by the USAID Rule of Law Program, continues.
Participants were welcomed by the executive director of the Mediators Association of Georgia, Tamar Imnaishvili, and Irakli Gelovani, advisor in the ADR direction of the USAID Rule of Law Program, welcomed the participants.
The meeting was moderated by Irakli Adeishvili, a mediator of the Mediators Association of Georgia and a member of the Ethics Commission.
The meeting continued in an interesting question-answer and discussion experienced mediators shared their experience with the new members of the association.