ემზარ გეთიაშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან.
ამჟამად სსიპ „საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის“ ადვოკატი სისხლის სამართლის, ასევე არასრულწლოვანთა და ბავშვთა დაცვის სპეციალიზაციით.პროფესიით იურისტი, ფლობს  თბილისის ივ. ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დიპლომს სამართალმცოდნეობის სპეციალობით.
ემზარს გავლილი აქვს ტრენინგები სხვადასხვა მიმართულებით,მათ შორის, მედიაციაში 2017 წელს. აგრეთვე, 2021 წელს 60 საათიანი ტრენინგი მედიაციაში, რომელიც ორგანიზებული იყო სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის„ მიერ ევროკავშირისა და გაეროს განვითარების პროგრამის მხარდაჭერით.
რაც შეეხება მის პროფესიულ გამოცდილებას: 1990-2003წ შსს სამინისტროს სისტემაში იკავებდა სხვადასხვა თანამდებოობას. მათ შორის 1990-1992 წლებში ოპერატიული თანამშრომელი, 1992-1996 წლებში გამომძიებელი, 1996-2001 წლებში კრიმინალური პოლიციის უფროსი, 2001-2003 წლებში რაიონული განყოფილების უფროსი, 2005 წლიდან დღემდე ეწევა საადვოკატო საქმიანობას.

Emzar Getiashvili - Mediator since 2022.
Member of the Georgian Bar Association, specializing in criminal law and juvenile justice.Graduated of Ivane Javakhishvili State University, faculty of Law.
Emzar passed several trainings, including of mediation in 2017. Also, 60-hour training in mediation in 2021, organized by LEPL "Mediators Association of Georgia" supported by European Union and the United Nations Development Program.
Working experience: from 1990 till 2003 he has been working in the Ministry of Internal Affairs of Georgia in different positions. 1990-1992 - as a line officer;  1992-1996 -as a crime investigator; 1996-2001 head of criminal police ; 2001-2003 head of the police of municipality; From 2005 till now is working as a lawyer.