გიორგი ლიპარტელიანი - მედიატორი 2026 წლიდან
გიორგი ლიპარტელიანმა 2021 წელს წარჩინებით დაამთავრა საქართველოს უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტი და მიენიჭა სამართლის ბაკალავრის აკადემიური ხარისხი. 2021 წლიდან სწავლა განაგრძო აღმოსავლეთ ევროპის უნივერსიტეტში კერძო სამართლის სამაგისტრო პროგრამაზე რომელიც 2023 წელს წარჩინებით დაამთავრა.
2022 წლიდან აქტიურად ეწევა პრაქტიკულ სამართლებრივ საქმიანობას , ადვოკატთა ასოციაციის წევრია და ასევე წარმოადგენს სპეციალიზებულ ადვოკატს ბავშთა უფლებების სფეროში. 2024 წელს წარმატებით გაიარა მედიაციის 60 საათიანი ტრენინგი და ამავე წელს ჩააბარა მედიატორობის მსურველი პირის პრაქტიკულ უნარ ჩვევებში შემოწმების გამოცდა.2024 წლელს წარმატებით ჩააბარა შრომის უსაფრთხოების და გარემოს დაცვის სპეციალიასტის 2 წლიან სადიპლომო კურსზე, რომელის სმენელიც ამჟამადაც გახლავთ. 2025 წელს წარმატებით დაამთავრა რუსეთში ფედერაციაში მრავალ პროფილური სასწავლებლ-ის სამართლის ფაკულტეტი და მიენიჭა სამართალმცოდნის სტატუსი. ასევე 2025 წელს ე დაარსა საადვოკატო ბიურო ჯიჯი ლოიარ გრუპი , რომელიც თანამედროვე საადვოკატო საქმიანობის წარმატებულ პროექტებს ახორციელებს. 2026 წლიდან საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის შრომის უსაფრთხოების კომიტეტის თავმჯდომარე.
მისი დაფარვის სფეროს წარმაოდგენს სამოქლაქო და ადმინისტრაციული სამართალი. სამეცნიორო მოღვაწეობის კუთხით არის არაერთი პუბლიკაციის ავტორი მოთხოვნის უზრუნველყოფის და სადაზღვეო სამართლის აქტუალური საკითხების ირგვლივ. ასევე თავისუფალ დროს არაერთ ორგანიზაციაში კითხულობს ლექციებს.

Giorgi Liparteliani - mediator since 2026.
Giorgi  graduated with honors from the Faculty of Law at the University of Georgia in 2021 and was awarded the academic degree of Bachelor of Law. In the same year, he continued his studies at East European University in the Master’s Program in Private Law, which he completed with honors in 2023.
Since 2022, he has been actively engaged in legal practice. He is a member of the Georgian Bar Association and is also a specialized lawyer in the field of children’s rights.
In 2024, he successfully completed a 60-hour mediation training program and, in the same year, passed the practical skills examination for mediator candidates. In 2024, he also successfully enrolled in a two-year diploma course in Occupational Safety and Environmental Protection, which he is currently attending.
In 2025, he successfully graduated from the Faculty of Law of a multidisciplinary educational institution in the Russian Federation and was awarded the status of Jurist (Legal Scholar).
In 2025, he founded the law firm “GG Lawyer Group,” which implements successful modern legal practice projects.
Since 2026, he has been serving as the Chair of the Occupational Safety Committee of the Georgian Bar Association.
His field of practice includes civil and administrative law. In terms of academic activity, he is the author of several publications on topical issues of claim security (interim measures) and insurance law. Additionally, in his free time, he delivers lectures at various organizations.