იოსებ კენჭაძე - მედიატორი 2022 წლიდან
ამჟამად იურიდიული კომპანია ამბრელა სერვის ჯგუფის (umbrella Service Group) დამფუძნებელი და მმართველი პარტნიორი.
პროფესიით იურისტი, ფლობს აკაკი წერეთლის სახელობის უნივერსიტეტის საჯარო მმართველობის მაგისტრის ხარისხს, ასევე ივ. ჯავახისვილის უნივერსიტეტის სამართლის ბაკალავრის ხარისხს, ასევე არის სამართლის ზაფხულის სკოლის კურსდამთავრებული ლუდვიგ მაქსიმილიანის უნივერსიტეტი , (მიუნჰენი, გერმანია, დაჰარვარდის სამართლის სკოლის, საავტორო სამართლის კურსდამთავრებული.
2019 წელს იოსებმა გაიარა ევროკავშირი საქართველოსთვის მიერ ორგანიზებული 56 საათიანი კურსი მედიაციაშია ასევე საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის მიერ პროფესიული უნარჩვევების შემოწმების კურსი.
რაც შეეხება პროფესიული გამოცდილებას: 2016 წლიდან დღემდე არის იურიდიული კომპანია ამბრელა სერვის ჯგუფის დამფუძნებელი და მმართველი პარტნიორი. 2018-2019 წლებში მუშაობდა ინვესტიციების მმართველ მენეჯერად საინვესტიციო კომპანია IMFOSA AG. (ბადენ - ბადენი , გერმანია) 2015-2017 წლბში მუშობდა ხელოვნების საერთაშორისო ცენტრში, UNESCO გელათის კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლის კონსერვაციის პროექტის ადგილობრივი მენეჯერად. 2012-2015 წლებში იურიდიული კომპანია ალიანსის იურისტი. 2012-2013 წლებში ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველო (ELSA) გენერალური მდივანი.

Ioseb Kenchadze - mediator since 2022
He is a lawyer by profession. Joseph holds a Master's degree in Public Administration of Akaki Tsereteli State University, as well as Bachelor of Law of  Iv. Javakhishvili Tbilisi State University. He is also a graduate from Ludwig Maximilian University summer School of Law (Munich, Germany) and a graduate from Harvard Law School, Copyright Law Course.
In 2019 Joseph completed a 56-hour course in mediation organized by the European Union for Georgia, as well as a professional skills test course by the Georgian Mediators Association.
As for professional experience: since 2016 he has been the founder and managing partner of the law firm Umbrella Service Group. In 2018-2019 he worked as an investment manager in the investment company IMFOSA AG. (Baden-Baden, Germany). In 2015-2017 he worked at the International Center for the Arts as a local manager for the UNESCO Gelati Cultural Heritage Monument Conservation Project. A lawyer of the Law Firm Alliance in 2012-2015. The general secretary of the European Law Students Association Georgia (ELSA) 2012-2013.