მარინა იოსელიანი - მედიატორი 2023 წლიდან
ამჟამად, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის მენტორი ადვოკატი საერთო სპეციალიზაციით, ასევე არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში და ბავშვთა უფლებებში  (სამოქალაქო) სპეციალიზირებული ადვოკატი.
პროფესიით იურისტი, ფლობს აკაკი წერეთლის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართალმცოდნეობის სპეციალობით დიპლომირებული სპეციალისტის დიპლომს ( მაგისტრთან გათანაბრებული, წარჩინებით)
მარინას სამედიაციო საქმეთა კატეგორიებია: საოჯახო, სამემკვიდრეო, სამეზობლო, სამეწარმეო, ვალდებულებითი, სანივთო, სახელშეკრულებო, შრომის და საბანკო სამართალი.
მარინას გავლილილ აქვს: ადვოკატთა საკვალიფიკაციო ტესტირება   საერთო სპეციალიზაციით, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია (2003 წ.) არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება, ფსიქოლოგია და არასრულწლოვანთან ურთიერთობის მეთოდიკა (2015 წ.) ბავშვთა უფლებები სამოქალაქოში (2020 წ.)
რაც შეეხება სხვა პროფესიულ გამოცდილებას -სამოქალაქო განათლების პედაგოგი კერძო სასწავლებლებში, იურისტი კერძო კომპანიებში.

Marina Ioseliani - mediator since 2023
Currently, a mentor of the Georgian Bar Association, a lawyer with general specialization, as well as a lawyer specializing in Juvenile Justice and Children's Rights (Civil).
She is a lawyer by profession andhas a specialist's Diploma of Akaki Tsereteli State University with a specialization in Law (Equal to a Master's Degree, with honors).
Marina's mediation case categories are: family, inheritance, neighborhood, entrepreneurial, liability, commercial, contractual, labor and banking law.
Marina has passed: qualification test of lawyers with general specialization, Georgian Bar Association (2003) Juvenile Justice, Psychology and Methods of Dealing with Minors (2015) Children's Rights in Civil (2020).
As for other professional experience - civil education teacher in private schools, lawyer in private companies.