ნანა უზნაძე - მედიატორი 2023 წლიდან
„ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის“ სამართლის სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტი და იმავე უნივერსიტეტის სამართლის საბაკალავრო და სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამების კურსდამთავრებულია.
2021 წელს გაიარა სტაჟირება სსიპ "საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის" სერტიფიცირების, განათლების და წევრობის მართვის სამსახურში. 2018 წელს მედიაციის საკომუნიკაციო კამპანის ფარგლებში გაიარა სტაჟირება სტრატეგიული კომუნიკაციების სააგენტო “Peritus Group-ში”.
გავლილი აქვს “თსუ დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის” (TSU NCADR) 32 - საათიანი ონლაინ ტრენინგი მედიაციაში (2021), სსიპ “საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის” მიერ აკრედიტებული მედიაციის 70-საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი (2022) და “დავის გადაწყვეტის საერთაშორისო აკადემიის” (INADR) 8-საათიანი ინტენსიური ტრენინგი მედიაციაში (2021).

Nana Uznadze - Mediator since 2023
Nana Uznadze is a graduate of Bachelor’s and Master’s educational programs and the student of PhD educational program at “Ivane Javakhishvili Tbilisi State University”.
In 2021 she completed an internship at the “Certification, Education and Membership Management Unit” of the LEPL "Mediators Association of Georgia". In 2018, she completed an internship at the strategic communications agency “Peritus Group” as part of the mediation communication campaign.
She completed the 32-hour online training in mediation of the “TSU National Center for Alternative Dispute Resolution (TSU NCADR)” (2021), the 70-hour certificate training in mediation accredited by the LEPL "Mediators Association of Georgia" (2022) and the 8-hour intensive training in mediation of the “International Academy of Dispute Resolution” (INADR)(2021).