ნათია კორკოტაძე - მედიატორი 2024 წლიდან
2004 წლიდან არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი, გახლავთ საერთო სპეციალიზაციის ადვოკატი, ამასთან აქვს ადვოკატის დამატებითი სპეციალიზაცია, როგორც არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში, ასევე ბავშვთა უფლებებში.
2013-17 წლებში ნათია კორკოტაძე იყო საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის ეთიკის კომისიის წევრი.
2017 წლიდან იგი არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრი და საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის სოციალური დაცვის ფონდის თავმჯდომარე.
ნათიას გავლილი აქვს ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტილების ეროვნული ცენტრის მიერ ჩატარებული სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციასთან აკრედიტირებული მედიაციის 70 საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი.

Natia Korkotadze - mediator since 2024
Lawyer, studied at the Humanities and Law Institute of Kutaisi and has Diploma from the Faculty of Law.
Since 2004 she is the member of Georgian Bar Association, specializing in both criminal and civil cases as well as with additional specializations in Juvenile Justice and children’s right.
During 2013-17 she was a member of the Ethics Committee of the Georgian Bar Association.
Since 2017Natia Korkotadze is a member of the executive board of the Georgian Bar Association and head of Social protection Fund of the Georgian Bar Association.
Natia Korkotadze has passed 70 hours certificated training in accredited mediation by the Association of mediators of Georgia conducted by the national center of alternative dispute resolution of Iv. Javakhishvili Tbilisi State University.