ნინო უნგიაძე - მედიატორი 2024 წლიდან
ამჟამად შპს „ნეოლეთ“-ის საგადახდო მომსახურების პროვაიდერი კომპანია სამართლებრივი და AML შესაბამისობის უფროსი, სს „ქართული ფილმისა“ და მისი შვილობილი კომპანიის მთავარი იურისტი.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტის მაგისტრის დიპლომს კერძო სამართლის მიმართულებით, საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის სამართალმცოდნეობის ბაკალავრის დიპლომს.
2023 წელს გაიარა RESOLVE-ის მიერ ჩატარებული 62 საათიანი მედიატორთა სასერტიფიკატო ტრენინგი. სტატუსით არის აკრედიტირებული მედიატორი თბილისის საქალაქო სასამართლოში.
ნინოს სამედიაციო საქმეთა კატეგორია არის: ვალდებულებითი, საოჯახო, სამემკვიდრეო და ბიზნეს დავები.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას: 2018 წლიდან- დღემდე არის „ნეოლეთის“ მთავარი იურისტი, 2015 წლიდან - დღემდე სს „ქართული ფილმისა“ და მის ჯგუფში შემავალი კომპანიების მთავარი იურისტი, 2017-2018 სს „ლონდონ პრაიმ რისკ კონსულტანტ ქომფანი, ინშუარენს რეინშუარენს ბროუქერს, რისკ მენეჯმენტ კონსულტანტ“ მთავარი იურისტი, 2015-2017 სს „აპ კაპიტალი“ - იურისტი, 2014-2015 შპს „ოპტიმუმ გეიმინგი“ - იურისტი, 2013-2014 იურიდიული ფირმა VBAT - იურისტი, 2010- 2011 თბილისის საქალაქო სასამართლოსა და ააიპ თბილისელების ადვოკატის სტაჟიორი.

Nino Ungiadze - mediator since 2024
Currently, Head of legal and AML compliance of "Neollet" LLC, a payment service provider company, chief lawyer of JSC "Georgian Film" and its subsidiary company.
Lawyer by profession holds Master’s degree of privat law from Georgian American University and bechlor’s degree form Georgian Tecnical University.
In 2023, Nino passed 62-hour certification training form mediators organized be Resolve. By her status she is an accredited mediator At Tbilisi City Court.
Category of cases she served as a Mediator are: Obligatory, Family, Inheritance and Business disputes.
As for professional experience: from 2018 to present is chief lawyer of "Neollet" LLC, from 2015 to present is chief lawyer of JSC "Georgian Film" and its subsidiary company, from 2017-2018, the chief lawyer of JSC "London Prime Risk Consulting Company, Insurance Reinsurance Brokers, Risk Management Consultant". 2015-2017 JSC "AP Capital" - lawyer, 2014-2015 "Optimum Gaming" LLC - lawyer, 2013-2014 legal firm VBAT - lawyer, 2010-2011 intern of Tbilisi City Court and Tbilisi city hall, Project-lawyer of Tbilisi.