თამარ ჭუმბურიძე - მედიატორი 2023 წლიდან
თამარი ამჟამად არის არასამთავრობო ორგანიზაცია „ქალები ცვლილებებისთვის“ თანადამფუძნებელი და “ვორლდ ვიჟენ” საქართველოს ფონდის „ბავშვის უფლებათა კოდექსის განხორციელების ხელშეწყობა საქართველოში“ - პროექტის პროფესიული ზედამხედველი სოციალური მუშაობის მიმართულებით.
პროფესიით სოციალური მუშაკი და იურისტი - 2012 წელს დაასრულა ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სოციალურ და პოლიტიკურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ბაკალავრის საფეხური, სოციალური მუშაობის მიმართულებით; ამავე უნივერსიტეტში 2014 წელს მიიღო მაგისტრის ხარისხი სოციალურ მუშაობაში, ხოლო 2022 წელს ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის ბაკალავრის ხარისხი. თამარს 2019 წელს  გავლილი აქვს სასერტიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში (56 სთ) მხარდაჭერილი გაეროს განვითარების პროგრამის მიერ.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას:თამარს აქვს არასრულწლოვანების საკითხებზე მუშაობის ათ წლიანი გამოცდილება. 2022 წლიდან დღემდე არასამთავრობო ორგანიზაცია „GCRT” -  „ქეის მენეჯერი“ - სოციალური მუშაკი. 2020 წლიდან დღემდე არასამთავრობო ორგანიზაცია „იმერეთის განვითარების ცენტრი“ - პროფესიული ზედამხედველი სოციალური მუშაობის მიმართულებით. 2017-2020 წლებში სსიპ დანაშაულის პრევენციის არასაპატიმრო სასჯელთა აღსრულებისა და პრობაციის ეროვნული სააგენტოს მსჯავრდებულთა რესოციალიზაცია-რეაბილიტაციის სამმართველოს სოციალური მუშაკი. 2013-2020 წლებში დასაქმებული იყო სოციალური მომსახურების სააგენტოს ისანი-სამგორის სოციალური მომსახურების ცენტრის სოციალური მუშაკის პოზიციაზე.
თამარი აქტიურად არის ჩართული სხვადასხვა პროექტებსა და ტრენინგებში. 2017 წელს გავლილი აქვს ტრენინგი კანონთან კონფლიქტში მყოფ არასრულწლოვანებთან მუშაობის საკითხებში. 2019-2020 წლებში ესწრებოდა ექვს დღიან ტრენინგს „მოტივაციურ ინტერვიუირებაზე“. 2018 წელს მიღებული აქვს ჯილდო  „განრიდების“ პროგრამაში განსაკუთრებით წარმატებული საქმიანობისთვის. ასევე ის არის 2020-2021 წლის საქართველოს პოლიტიკის ინსტიტუტის „ლიდერთა სკოლის“ კურსდამთავრებული.

Tamar Chumburidze - mediator since 2023
Currently, Tamari is the co-founder of the non-governmental organization “Women for Change”. In addition a Professional Supervisor in the direction of social work" of the World Vision Georgian Foundation’s Project  "Promoting the Implementation of the Code of Children's Rights in Georgia”.
By profession, she is a social worker and a lawyer:In 2012, she completed a Bachelor's degree from the Faculty of Social and Political Sciences of Iv. Javakhishvili Tbilisi State University, in social work. In 2014, she received a master's degree in social work from the same university. She also received a bachelor's degree from Ilia State University's Law School in 2022.
Tamar is actively involved in various projects and training.  In 2019, Tamar completed certification training in mediation (56 hours) supported by the United Nations Development Programme.  In 2017, she received training in working with minors in conflict with the law. In 2019-2020, she attended a six-day training course on "motivational interviewing". In 2018, she received an award for particularly successful activities in the "Diversion" program. She is also a 2020-2021 graduate of the "School of Leaders" at the Institute of Politics of Georgia.
Regarding professional experience: Tamar has ten years of experience working in juvenile matters. From 2022 until the present, she has worked for the non-governmental organization GCRT as a case manager.  From 2020 to the present, the non-gsovernmental organization "Imereti Development Center" - is a professional supervisor in the field of social work. In 2017-2020, she was a social worker in the convict's Resocialization-Rehabilitation division of the National Agency for crime prevention execution of non-custodial sentences and probation. In 2013-2020, she was employed as a social worker at the Isani-Samgori Social Service Center of the Social Service Agency.