თამარ დორეული- მედიატორი 2025 წლიდან
ფსიქოლოგიის დოქტორი. ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სოციალური ფსიქოლოგიის მაგისტრის დიპლომს.
მას გააჩნია მრავალწლიანი პროფესიული გამოცდილება როგორც საჯარო, ისე კერძო სექტორში. მისი საქმიანობა გამოირჩევა ტრენინგებისა და სემინარების ფართო სპექტრში მონაწილეობით, აგრეთვე წარმატებული თანამშრომლობით სხვადასხვა სახელმწიფო და კერძო ორგანიზაციასთან.
2022 წლიდან ასრულებს გრიგოლ რობაქიძის უნივერსიტეტის ასისტენტ პროფესორის ფუნქციებს; 2024 წლიდან ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორია; ხოლო 2025 წლიდან — კავკასიის უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი. 2014 წლიდან -დღემდე, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში მოწვეული ლექტორის პოზიციას იკავებს.
2019–2025 წლებში მუშაობდა საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტროს სსიპ „მინერალური რესურსების ეროვნული სააგენტოს“ ლიცენზირების დეპარტამენტის სერვისების მიწოდებისა და აუქციონის ორგანიზების სამმართველოს მთავარ სპეციალისტად. 2025 წლიდან აგრძელებს საქმიანობას საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სსიპ „მინერალური რესურსების ეროვნულ სააგენტოში“ იმავე დეპარტამენტის მთავარ სპეციალისტად.

Tamar Doreuli - mediator since 2025
She is a Doctor of Psychology, holds a Master’s degree in Social Psychology from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
She possesses extensive professional experience in both the public and private sectors. Her career is distinguished by active participation in a wide range of trainings and seminars, as well as successful collaboration with various governmental and private organizations.
Since 2022, she has served as an Assistant Professor at Grigol Robakidze University; since 2024, as an Associate Professor at the University of Business and Technology; and since 2025, as an Associate Professor at Caucasus University. Since 2014, she has also been a Visiting Lecturer at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
From 2019 to 2025, she worked at the National Agency of Mines, under the Ministry of Economy and Sustainable Development of Georgia, as a Chief Specialist at the Department of Licensing, Service Delivery, and Auction Organization Division. Since 2025, she has continued her professional activities at the National Agency of Mines, under the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia, holding the same position.