თამილა გაბაიძე _ მედიატორი 2023 წლიდან
ამჟამად საქართველოს პროფესიული კავშირების გაერთიანების იურისტი და ადვოკატი საერთო, ბავშვთა უფლებებისა და არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულების სპეციალიზაციით. მანამდე მუშაობდა არასამთავრობო ორგანიზაციებში: „დემოკრატიის ინდექსი - საქართველოს“ ანალიტიკოსის პოზიციაზე პროექტისთვის „პარლამენტის საქმიანობის მონიტორინგი“ და „საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციაში“ იურისტ-კონსულტანტის პოზიციაზე.
2014 წელს დაასრულა ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართალმცოდნეობის ფაკულტეტი და მიენიჭა სამართლის ბაკალავრის აკადემიური ხარისხი. 2018 წელს კი დაასრულა მიუნხენის ლუდვიგ-მაქსიმილიანის უნივერსიტეტი და მიენიჭა მაგისტრის აკადემიური ხარისხი ევროპული და საერთაშორისო ბიზნეს-სამართლის მიმართულებით.
2021 წლიდან არის სსიპ საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის შრომის სამართლის კომიტეტის წევრი. 2020 წლიდან წარმომადგენლობას უწევს დასაქმებულებს კოლექტიური შრომითი და ინდივიდუალური სასამართლო დავების მედიაციაში.
2022 წლის ივლისში მონაწილეობა მიიღო შრომის კანონმდებლობასთან დაკავშირებულ სასამართლო პრაქტიკასა და საერთაშორისო სტანდარტების თაობაზე ჩატარებულ ბენჩ-ბარში (მოსამართლეებისა და ადვოკატების შეხვედრა).
გარდა ამისა, მიღებული აქვს არაერთი სერტიფიკატი სამართლის სხვადასხვა აქტუალურ საკითხზე: თანასწორობა, სექსუალური შევიწროება, პერსონალურ მონაცემთა დაცვა, ევროკავშირის სამართლის იმპლემენტაცია, ინტელექტუალური სამართალი, მედიაცია, ადამიანის უფლებათა ევროპული სასამართლოს პრაქტიკა, საგადასახადო სამართალი და სხვ.

Tamila Gabaidze - Mediator since 2023
Currently she is a lawyer of Georgian Trade Unions Confederation and a barrister with general, children rights and juvenile justice specialization. Before that, she worked for non-governmental organizations: "Democracy Index - Georgia" as an analyst for the "Parliament Activity Monitoring" project and for the "Young Lawyers Association of Georgia" as a legal consultant.
In 2014 she graduated Batumi Shota Rustaveli State University Faculty of Law and was awarded the academic degree of Bachelor of Law. In 2018 she graduated the Ludwig-Maximilian University of Munich and was awarded a master's degree in European and International Business Law.
Since 2021 she has been a member of the Labor Law Committee of the Georgian Bar Association.Since 2020 she has been representing employees in collective labor and individual litigation mediations.
In July 2022 she participated in the bench-bar (meeting of judges and barristers) held on case law and international standards related to labor legislation.
In addition, she has receved a number of certificates on various topical issues of law: equality, sexual harassment, personal data protection, implementation of EU law, intellectual law, mediation, practice of the European Court of Human Rights, tax law, etc.