ანნა ლილუაშვილი - მედიატორი 2023 წლიდან
საადვოკატო საქმიანობას ახორციელებს 2018 წლიდან. იგი არის პრაქტიკოსი და კვალიფიციური ადვოკატი სისხლის, სამოქალაქო და ადმინისტრაციულ საქმეებზე. არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში სპეციალიზირებული ადვოკატი 2019 წლიდან. ბავშვთა უფლებებში სპეციალიზირებული ადვოკატი 2020 წლიდან.
2018 წელს წარჩინებით დაამთავრა საქართველოს უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი, სამართალმცოდნეობა, ბაკალავრი. 2021 წელს ასევე დაამთავრა საქართველოს უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი, სამართალმცოდნეობა, მაგისტრი.
2021-2023 წლებში წარმატებით გაიარა მედიატორთა ასოციაციის მიერ აკრედიტირებული მედიატორის სასერთიფიკატო პროგრამის კურსები. 2022 წლის 27 ივნისს გაიარა ბავშვთა საერთაშორისო გატაცების სამოქალაქო აქტების შესახებ ჰააგის 1980 წლის 25 ოქტომბრის კონვენციის ფარგლებში, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს მიერ დაფინანსებული პროექტი და გახდა საქართველოში რეგისტრირებულ 20 (ოც) სერტიფიცირებულ ადვოკატთა შორის ერთ-ერთი, რომელთაც უფლება აქვთ მონაწილეობა მიიღონ ჰააგის ბავშვთა უფლებების კონვენციის ფარგლებში წარმოშობილ დავებში. 2015 წელს გახლდათ თბილისის საქალაქო სასამართლოში სტაჟიორი. 2016 წელს ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაციაში - სტაჟიორი იურისტი. 2017 წელს ახალგაზრდა კრიმინოლოგთა ჯგუფის იურისტი. ასევე 2017 წელს საადვოკატო ბიურო „თქვენი ადვოკატი“ იურისტის თანაშემწე. 2017 წელს სტაჟიორი  „მარიამ კუბლაშვილის საადვოკატო ოფისი“-ში. 2018 წელს იურისტი „მარიამ კუბლაშვილის საადვოკატო ოფისში“. 2018 წლის 15 დეკემბრიდან დღემდე საერთო სპეციალიზაციის ადვოკატი „მარიამ კუბლაშვილის საადვოკატო ოფისში“. 2018 წლის 21 მაისიდან დღემდე ესთეტიკური ცენტრი „ორგანიქ ლაბის“ -  იურისტი. 2019 წლის 1 აპრილიდან 2022 წლის 25 იანვრამდე - საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციაში - „ახალგაზრდა ადვოკატთა პროფესიაში ინტეგრაციის კომიტეტის წევრი“. 2021 წლის 1 ივნისდან დღემდე  სამედიცინო მრავალპროფილური ცენტრ „სითი ლუქსის“ - იურისტი. 2021 წლიდან საქართველოს არბიტრთა ასოციაციის წევრი. 2022წლის 21 თებერვლიდან საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციაში - ახალგაზრდა ადვოკატთა კომიტეტის წევრი“. 2022 წლის 18 აპრილიდან კერძო სკოლა „მზეკაბანი 2007“-ის მთავარი იურისტი. 2023 წლის 18 სექტემბრიდან კაზინო „შანგრი ლა“ ბათუმის ფილიალის იურისტი.

Anna Liluashvili - mediator since 2023
Anna has been a lawyer since 2018. He is a practitioner and qualified lawyer on blood, civil and administrative matters. A lawyer specializing in juvenile justice since 2019. Advocate specializing in children's rights since 2020.
In 2018, he graduated with honors from the University of Georgia, Faculty of Law, Lawyer, Bachelor's Degree. In 2021 he also graduated from the University of Georgia, Faculty of Law, Law, Master's Degree.
In 2021-2023, he successfully completed the courses of the Mediator Certification Program accredited by the Mediators Association.
On June 27, 2022, it passed the Hague Convention on the Civil Acts of International Child Abduction under the Hague Convention of 25 October 1980, The project, funded by the Ministry of Justice of Georgia, has become one of the 20 (twenty) certified lawyers registered in Georgia who have the right to participate in disputes arising under the Hague Convention on the Rights of the Child. In 2015, he became an intern at the Tbilisi City Court. In 2016 at the European Law Students Association - Internship Lawyer. In 2017, a lawyer for a group of young criminologists. Also in 2017, the Bar Association „ Your Advocate “ Assistant Lawyer. Internship in 2017 „ Mariam Kublashvili's law firm at TAG1>. In 2018, a lawyer „ at Mariam Kublashvili's law firm “. From December 15, 2018 to date, the Advocate for General Specialization „ at the Bar Association of Mariam Kublashvili “. From May 21, 2018 to date, the Aesthetic Center „ Organic Labi “ - Lawyer. From April 1, 2019 to January 25, 2022 - Member of the Georgian Bar Association - „ Member of the Integration Committee in the Young Lawyers Profession “. Lawyer „ City Lux “ from June 1, 2021 to date. Member of the Georgian Arbitrators Association since 2021. Since February 21, 2022 at the Georgian Bar Association - Member of the Young Lawyers Committee “. Since April 18, 2022, the private school „ Mazekabani 2007 “ Chief Lawyer. Since September 18, 2023, Casino „ Shangri La “ Batumi Branch Lawyer.