დავით კეკენაძე - მედიატორი 2023 წლიდან
დავით კეკენაძე არის პროფესიით იურისტი და მას 30 წელზე მეტი სამოსამართლეო გამოცდილება აქვს, მათ შორის, დავითი წარმოადგენდა აჭარის ა/რ უმაღლესი სასამართლოს, ქუთაისის საოლქო, საჩხერის, ზუგდიდის, ხელვაჩაურის, გალი-გულრიფშისა და ოჩამჩირე-ტყვარჩელის რაიონულ და ბათუმისა და ფოთის საქალაქო სასამართლოებში მოსამართლეს.
მოსამართლეობასთან ერთად, დავითი წლების განმავლობაში ასწავლის სხვადასხვა უნივერსიტეტში, მათ შორის ასწავლიდა თბილისის სახელმიწფო უნვიერსიტეტში, და ამჟამად ასწავლის ბათუმისა და გრიგოლ რობაქიძის სახელმწიფო უნივერსიტეტში საოჯახო, მემკვიდრეობით და სხვადასხვა საგანს სახელშეკრულებო სამართალში. ასევე, დავითს გამოქვეყნებული აქვს მრავალი ნაშრომი და მონაწილეობა მიღებული 30-ზე მეტ კონფერენციასა და ტრენინგში.
უნივერსიტეტში ლექციების წაკითხვასთან და საადვოკატო საქმიანობასთან (სიითი N1037) ერთად, დავითი ასევე წარმოადგენს მედიატორს და ა/რ სავაჭრო-სამრეწველო პალატასთან არსებული საერთაშორისო არბიტრაჟის არბიტრს.
დავითის ინტერესის სფეროებია საოჯახო, მემკვიდრეობითი, სამეზობლო, კომერციული და სახელშეკრულებო-სამართლებრივი ურთიერთობები.

Davit Kekenadze - mediator since 2023
Davit Kekenadze is a lawyer by profession and has more than 30 years of judicial experience. Among others, Davit has served as a judge at High Court of Adjara, Kutaisi, Sachkhere, Zugdidi, Khelvachauri, Gali-Gulirifsh and Ochamchire-Tkvarcheli regional courts and at Batumi and Poti City Courts.
Along with being a judge, over the years, David has also been teaching at various universities, among others, he has been teaching, inheritance, family law  and contract law subjects at Tbilisi State University, Grigol Robakidze State University  and Batumi State University. Furthermore, David has published many articles and participated in more than 30 conferences and trainings.
In addition to teaching at universities  and working as an attorney, Davit also serves as an arbitrator under the rules of international arbitration Centre at the Chamber of Commerce of Adjara and acts as a mediator.
David's areas of interest are family, inheritance, neighborhood, commercial and contractual-legal relations.