ეკატერინე ჯანაშია - მედიატორი 2023 წლიდან
ამჟამად საგადასახადო კონსულტანტი საერთაშორისო კომპანია   Andersen Global-ის ქართულ წარმომადგენლობაში.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის ბაკალავრის დიპლომსა და თავისუფალი უნივერსიტეტის მაგისტრის დიპლომს საკორპორაციო სამართლის (საგადასახადო სამართლის კონცენტრაციით) მიმართულებით. ამჟამად სწავლობს სან-ფრანცისკოს უნივერსიტეტში ონლაინ სამაგისტრო კურსზე საგადასახადო სამართლის მიმართულებით.
2019 წლიდან ეკატერინეს გავლილი აქვს ედვარდსის მედიაციის აკადემიისა (EMA)და საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის (GAM)ერთობლივი პროგრამა, მედიაციის (40 საათიანი) ტრენინგ კურსი.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას, ეკატერინე 2022 წლიდან დღემდე არის საგადასახადო კონსულტანტი საერთაშორისო კომპანია   Andersen Global-ის ქართულ წარმომადგენლობაში. 2020-2022 წლებში მუშაობდა სსიპ შემოსავლების სამსახურის დავების დეპარტამენტის სასამართლო დავების სამმართველოში. 2020 წელს იყო პრაქტიკანტი საქართველოს ფინანსთა სამინისტროსთან არსებულ დავების განხილვის საბჭოში.

Ekaterine Janashia - mediator since 2023
Currently, she is a tax consultant in the Georgian representative office of the international company Andersen Global.
A lawyer by profession, she holds a bachelor's degree in law from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University and a master's degree from the Free University in the direction of corporate law (with a focus on tax law). she is currently studying for an online master's degree in tax law at the University of San Francisco.
In 2019, Ekaterine completed the mediation (40-hour) training course of the joint program of the Edwards Mediation Academy (EMA) and the Association of Mediators of Georgia (GAM).
As for the professional experience, Ekaterine has been a tax consultant in the Georgian representative office of the international company Andersen Global since 2022. From 2020-2022, she worked in the Litigation Division of the Disputes Department of the State Revenue Service. In 2020, she was an intern at the Dispute Resolution Board of the Ministry of Finance of Georgia.