ეკატერინე სამანიშვილი
ეკატერინე ამჟამად მუშაობს სააქციო საზოგადოება  „მისო  ევრო კრედიტი“-ს ადამიანური რესურსების მართვის დეპარტამენტის მენეჯერის პოზიციაზე.
ეკატერინემ 1997 წელს დაამთავრა ილია ჭავჭავაძის სახელობის  უცხო ენათა და ლიტერატურის ინსტიტუტი ფრანგული და ინგლისური ენების სპეციალისტის კვალიფიკაციით.(მაგისტრთან გათანაბრებული ხარისხი) 2022 წელს  გაიარა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (NCADR) მიერ ჩატარებული, სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციისგან აკრედიტებული მედიაციის 60 საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი; ასევე, გაიარა სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ მედიატორთა სერტიფიცირების სამივე საფეხური.
რაც შეეხება ეკატერინეს სამუშაო გამოცდილებას სხვადასხვა დროს უმუშავია: 2015-2017 წ.წ. შპს „ალბატროსში“ ადამიანური რესურსების მართვის დეპარტამენტის ხელმძღვანელად; 2010-2015 წ.წ. შპს „გუდვილი“ ადამიანური რესურსების მართვის დეპარტამენტის მენეჯერად; 2004-2010  წწ.  სხვა მენეჯერულ პოზიციებზე ამავე ორგანიზაციაში.

Ekaterine Samanishvili
With 20 years of work experience, including 13 years in human resources management, Ekaterine is currently working as a manager of the human resources management department of "Miso Euro Credit" joint-stock company.
In 1997, Ekaterine graduated from the Ilia Chavchavadze Institute of Foreign Languages ​​and Literature with the qualification of specialist in French and English. ( A degree equivalent to a master's degree).
In 2022, Ekaterine completed a 60-hour certificate training in mediation conducted by the National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR) of the Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, accredited by the Association of Mediators of Georgia; She also completed a three-stage certification program provided by the LEPL “Mediators Association of Georgia”. She also completed a three-stage certification program provided by the LEPL “Mediators Association of Georgia”.
As for Ekaterine’s work experience, she has been employed at different times: 2015-2017  as the head of the human resources management department at "Albatross" LLC; 2010-2015  "Goodwill" LLC as a manager of the human resources management department; 2004-2010  in other managerial positions in the same organization.