ეკატერინე თაბაგარი - მედიატორი 2022 წლიდან.
2007 წლიდან დღემდე, სსიპ საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი, პრაქტიკოსი და კვალიფიციური ადვოკატი საერთო სპეციალიზაციით. არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში სპეციალიზირებული ადვოკატი; ბავშვთა უფლებებში სპეციალიზირებული ადვოკატი 2020 წლიდან;
პროფესიით ,,იურისტ-ეკონომისტი“ ფლობს სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის მიერ აღიარებულ - სსიპ შრომის და წარმოების ორგანიზაციის სამეცნიერო კვლევითი ინსტიტუტის 4 წლიანი სწავლების წარჩინების დიპლომს; ასევე, შპს გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის მაგისტრის აკადემიური ხარისხის წარჩინების დიპლომს ,,კერძო/ბიზნეს სამართლის სპეციალობით“;
2019 წლიდან გავლილი აქვს ,,საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის, ,,თსუ დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის“, ,,თბილისის ღია უნივერსიტეტის“ 40-საათიანი სასერტიფიკატო კურსი მედიაციაში. ასევე, წარმატებით გაიარა სსიპ ,,საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის სერთიფიცირების წესით გათვალისწინებული სამ საფეხურიანი პროგრამა;
ეკატერინეს სამედიაციო პრაქტიკა მოიცავს: სანივთო, ვალდებულებით, სახელშეკრულებო, საოჯახო, სამემკვიდრეო, შრომითი, საბანკო და სამეწარმეო დავებს.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას, 2022 წლის თებერვლიდან არის სსიპ საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის ახალგაზრდა ადვოკატთა კომიტეტის წევრი; 2005 წლიდან დღემდე დააგროვა ,,კერძო საადვოკატო პრაქტიკა“ (საერთო სპეციალიზაციით) - სამუშაო გამოცდილება კერძო სექტორში; 2009 -2019 წლებში მოღვაწეობდა როგორც სხვადასხვა კერძო კომპანიის იურისტი; 2018 წელს გაიარა ევროკავშირის ინტელექტუალური საკუთრების უწყების (EUIPO) სააპელაციო პალატის საქმისწარმოების წესები; 2006-2007 წლებში იყო საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრის - ,,ადვოკატ“ ირაკლი გვაზავას ,,სტაჟიორ-ადვოკატი“; 2004-2005 წლებში ასრულებდა საქართველოს ეროვნული ასოციაციის წევრის ,,ადვოკატ“ კუკური ხიბლიშვილის თანაშემწის უფლება-მოვალეობას.

Ekaterine Tabagari - Mediator since 2022.
From 2007 to present, LEPL Member of the Georgian Bar Association, practitioner and qualified lawyer with general specialization. A lawyer specializing in juvenile justice; Child Rights Advocate since 2020;
Profession "Lawyer-Economist" Holds a 4-year diploma with honors recognized by the National Center for Quality Development in Education - LEPL Scientific Research Institute of Labor and Production; Also, Guram Tavartkiladze Teaching University Ltd, Master's Degree with Academic Degree "Private / Business Law"; Since 2019 he has passed the 40-hour certificate course in mediation of the Georgian Bar Association, TSU National Center for Alternative Dispute Resolution, Tbilisi Open University. Also, successfully passed the three-step program provided by the certification of the Georgian Mediators Association;
Ekaterine’S mediation practices include: property, liability, contract, family, inheritance, labor, banking and business disputes.
As for professional experience, since February 2022 he has been a member of the Young Lawyers Committee of the Georgian Bar Association; Since 2005 he has accumulated "Private Law Practice" (with general specialization) - work experience in the private sector; In 2009-2019 he worked as a lawyer for various private companies; In 2018, passed the rules of procedure of the European Union Intellectual Property Office (EUIPO); In 2006-2007 he was an "intern-lawyer" of Irakli Gvazava, a member of the Georgian Bar Association - "Lawyer"; In 2004-2005 he acted as an assistant to Kukuri Khiblishvili, a member of the Georgian National Association "Lawyer".