ენვერი აბულაძე - მედიატორი 2022 წლიდან.
ამჟამად იურიდიული ფირმა „GLCC“-ს იურისტი. ფლობს საქართველოს უნივერსიტეტის ბაკალავრის დიპლომს, სამართალმცოდნეობის სპეციალობით. 2020 წელს სწავლა განაგრძო საქართველოს უნივერსიტეტში, საერთაშორისო ბიზნეს სამართლისსამაგისტრო პროგრამაზე.
2021 წელს ენვერის გავლილი აქვს 60 საათიანი მედიაციის სასერტიფიკატო ტრენინგი მხარდაჭერილი თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის (TSU), დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (NCADR), საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის (GBA) და ჰიუსტონის სამხრეთ ტეხასის სამართლის სკოლის (STCLH) მიერ. 2019 წელს გავლილი აქვს INADR-ის მიერ ორგანიზებული ტრენინგი მედიაციის ადვოკატირების შესახებ. 2020 წელს გავლილი აქვს Mediator Academy-ის მიერ ორგანიზებული ტრენინგი. 2019 წელს მონაწილეობდა INADR-ის საერთაშორისო მედიაციის შეჯიბრში. 2020 წელს მონაწილეობდა საერთაშორისო სავაჭრო პალატის (ICC) მე-15 კომერციულ მედიაციის შეჯიბრსა და INADR-ის მე-19 საერთაშორისო მედიაციის კონკურსში. აგრეთვე იყო საქართველოს უნივერსიტეტის გუნდის მწვრთნელი ADR ODR-ისა და INADR-ის მიერ ორგანიზებულ საერთაშორისო ონლაინ მედიაციის შეჯიბრებზე.

Enveri Abuladze - Mediator since 2022.
Currently, lawyer at “GLCC” Law Firm. He holds a bachelor's degree from the University of Georgia, majoring in law. In 2020, he continued his studies at the University of Georgia, at the International Business Law Master's Program.
In 2021, Enveri completed a 60-hour mediation certificate training supported by Tbilisi State University (TSU), National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR), Georgian Bar Association (GBA), and South Texas College of Law Houston (STCLH). In 2019, he completed Mediation Advocacy training organized by INADR. In 2020, he completed training organized by Mediator Academy. In 2019, he participated in the INADR Mediate’19 - International Mediation Competition. In 2020, he participated in the 15th ICC International Commercial Mediation Competition and 19th INADR International Mediation Competition. In 2020 Enveri was a co-coach of the team of The University of Georgia in international mediation competitions organized by ADR ODR and INADR.