გიორგი აფრიაშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან.
საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი, ადვოკატი საერთო სპეციალიზაციით. პროფესიით იურისტი, სპეციალიზაცია - საერთაშორისო სამართალი.
გიორგის წარჩინებით აქვს დამთავრებული ი. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის საერთაშორისო სამართლისა და საერთაშორისო ურთიერთობათა ფაკულტეტის საერთაშორისო სამართლის კათედრა.
ფლობს ასევე თბილისის ეკონომიკურ ურთიერთობათა სახელმწიფო უნივერსიტეტის დიპლომს ფინანსებისა და საბანკო საქმის სპეციალობით.
მისი სამედიაციო პრაქტიკა მოიცავს: ვალდებულებითი, საოჯახო, სამემკვიდრეო, სამეზობლო და ბიზნეს დავებს.
პროფესიული გამოცდილება: 2009 წლიდან – დღემდე - საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი, ადვოკატი; სხვადასხვა დროს ასევე იყო საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის და ადამიანის უფლებათა ცენტრის იურისტი.

Giorgi Afriashvili - Mediator since 2022.
A member of the Georgian Bar Association, a lawyer with general specialization. Lawyer by profession, specialization - International Law.
Has graduated  i. Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of International Law and International Relations, Department of International Law.
He also holds a diploma of Tbilisi State University of Economic Relations, majoring in Finance and Banking.
His mediation practices include: Obligations, Family, Inheritance, Neighborhood and Business Disputes.
Professional experience: From 2009 to present - Member of the Georgian Bar Association, lawyer; At various times he was also a lawyer at the Georgian Young Lawyers' Association and the Human Rights Center.