გიორგი ბიჩინაშვილი - მედიატორი 2024 წლიდან
2022 წლიდან  დასაქმებულია იურიდიული კომპანია პრაიმ ლიგალში, თავდაპირველად იურისტის თანაშემწის, ხოლო ამჟამად  იურისტის პოზიციაზე. 2024 წლიდან საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი საერთო სპეციალიზაციით, აგრეთვე დამატებითი სპეციალიზაციებს ფლობს არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულების და  ბავშვთა უფლებების მიმართულებით.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის ბაკალავრის აკადემიურ ხარისხს და 2022 წლიდან სწავლას აგრძელებს თბილისის სახელმწიფო  უნივერსიტეტში სამართლის სამაგისტრო პროგრამაზე, კერძო სამართლის მიმართულებით.
2023 წელს გავლილი აქვს თსუ დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის  (NCADR) მიერ ორგანიზებული მედიაციის (60-საათიანი) სასერტიფიკატო ტრენინგ კურსი.
სამედიაციოს საქმეთა კატეგორიებია: სახელშეკრულებო, სანივთო, საოჯახო, საკორპორაციო და შრომითსამართლებრივი დავები.

Giorgi Bichinashvili
Since 2022, employed at the legal firm Prime Legal, initially as a paralegal  and currently in the position of a lawyer. Since 2024, a member of the Georgian Bar Association with general specialization, also holding additional specializations in juvenile justice and children's rights.
A lawyer by profession, holda Bachelor's degree in Law from Ilia State University, and since 2022, continuing studies in the Master's program in Law at Tbilisi State University, specializing in private law.
In 2023, completed a completed a certification (60-hour) Certification Training Course organized by the National Center for Alternative Dispute Resolutionat TSU.
Giorgi’s mediation practices are specialized in the following categories of disputes:business, commercial, property, family, corporate, and labor law disputes.