გიორგი ტიკაძე - მედიატორი 2024 წლიდან.
გიორგი პროფესიით იურისტია. იგი ფლობს ი. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელწიფო უნივერსიტეტის მაგისტრის დიპლომს, სამართალმცოდნეობის სპეციალობით.
გიორგი 2006 წლიდან სსიპ საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრია.
იგი ფლობს MAGNUM OPUS-ის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (ADREE) მიერ ჩატარებული, სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციისგან აკრედიტებული, მედიაციის 60 საათიანი ტრენინგისა და ბავშვთა უფლებების სპეციალიზაციის კურსის სერთიფიკატებს.
გიორგის საქმიანობის ძირითადი მიმართულებებია მეწარმე ფიზიკური და იურიდიული პირების სამართლებრივი მხარდაჭერა სამეწარმეო (ბიზნეს), სამოქალაქო და ადმინისტრაციული სამართლის სფეროებში.
მისი სამედიაციო პრაქტიკა მოიცავს: ყველა სახის სამეწარმეო (ბიზნეს) და სამოქალაქო დავებს.
პროფესიული გამოცდილება: 1998-2002 წ.წ. - საქართველოს საერთო სასამართლოების სისტემა (მოსამართლის თანაშემწე); 2002 წლიდან MIGRIAULI & PARTNERS ადვოკატი, პარტნიორი; 2013 წლიდან ADVOKATI.GE GROUP -ის დამფუძნებელი პარტნიორი , ადვოკატი; 2019 წლიდან TIKADZE LEGAL CONSULTINGS-ის დამფუძნებელი პარტნიორი,დირექტორი, ადვოკატი; 2021 წლიდან TIKADZE – BUSINESS & LAW დამფუძნებელი პარტნიორი,

Giorgi Tikadze - Mediator since 2024
Giorgi is a Lawyer by profession. He holds a Master's degree from Javakhishvili Tbilisi State University, majoring in Law.
Giorgi has been a member of the Georgian Bar Association since 2006.
He holds a certificate from the 60-hour mediation training conducted by the National Alternative Dispute Resolution Center (ADREE) of MAGNUM OPUS, accredited by the Georgia Association of Mediators, as well as a children's rights specialization course certificate.
Giorgi's primary areas of expertise lie in providing legal support to entrepreneurial individuals and corporate entities, particularly focusing on business, civil, and administrative law.
His mediation practice encompasses all types of business and civil disputes.
Professional Experience: 1998-2002: Georgian Common Courts System (Judge's Assistant);  2002: Partner and Lawyer at MIGRIAULI & PARTNERS; 2013: Founding Partner, Director and Lawyer at ADVOKATI.GE GROUP; 2019: Founding Partner, Director and Lawyer at TIKADZE LEGAL CONSULTINGS; 2021: Founding Partner, Director and Lawyer at TIKADZE – BUSINESS & LAW