გულო ბიბილაშვილი - მედიატორი 2023 წლიდან
პროფესიით იურისტი, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრია 2005 წლიდან, ეწევა საადვოკატო პრაქტიკას საერთო სპეციალიზაციით, სერთიფიცირებულია არასრულწლოვანთა მართმსაჯულების სფეროში. ფლობს სამართალმცოდნეობის ბაკალავრის დიპლომს (1992-1997 წლებში).
გავლილი აქვს სასერთიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში (40 სთ), მხარდაჭერილი: თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (UCADR), საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის (GBA) და თბილისი ღია უნივერსიტეტის (TOU) მიერ. ამასთან, გაიარა „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ სერთიფიცირების წესით გათვალსიწინებული სამ საფეხურიანი პროგრამა
გულო არის საქართველოში „ ბავშვთა საერთაშორისო გატაცების სამოქალაქო ასპექტების შესახებ“ პროექტ „ბავშვთა უფლებების დაცვა საქართველოში ჰააგის 1980 წლის 25 ოქტომბრის კონვენციის მიხედვით“ - კონვენციიდან წარმოშობილი დავებში გადამზადებული ადვოკატი/იურისტი, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროში (როგორც კონვენციის განსაზღვრულ ცენტრალურ ორგანოსთან საქართველოში), არამართლზომიერად გადაადგილებული ან არამართლზომიერად დაკავებული ბავშვის დაბრუნებასთან ან ბავშვთან ურთიერთობის უფლების გამოყენებასთან დაკავშირებულ საკითხებზე.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას, გულო გახლდათ: 1987-1995 ლაგოდეხის რაიონული სასამართლოს აღმასრულებელი,1995-1998  ლაგოდეხის რაიონული სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა ინსპექტორი,1998-1999 თბილისის ვაკე-საბურთალოს რაიონული სასამართლოს ადმინისტრაციულ საქმეთა ინსპექტორი, 1999-2000 თბილისის საბურთალოს რაიონის საადვოკატო ბიუროს ადვოკატი, 2000-2005- თბილისის საოლქო სასამართლოს განზოგადების განყოფილების კონსულტანტი, მოსამართლის თანაშემწე, 2005 წლიდან დღემდე საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი (საერთო სპეციალიზაციით), 2009-2010 წ. იურიდიული დახმარების სამსახურის რეესტრის ადვოკატი.

Gulo Bibilashvili - Mediator since 2023
Lawyer by profession is the member  of Georgian Bar Association from the year of 2005 and since then is practicing the law,  General specialization. additionally with a specialization/certified in Juvenile Justice Protection. Gulo holds diploma BA of Law (1992-1997).
Gulo attendeda training course in Mediation (40 hours) supported by the Tbilisi State University, National Center of Alternative Dispute Resolution (NCADR), Georgian Bar Association (GBA) and Tbilisi open University (TOU). In addition, she underwent a three-stage certificate program provided by the Georgian Associate of Mediatiors.
Gulo is  "About civil aspects of international child abduction" in Georgia, Project "Protection of children's rights in Georgia according to the Hague Convention of October 25, 1980" , A lawyer trained in disputes arising from the Convention, at the Ministry of Justice of Georgia, which is related to the return of an Exercising the Rights of Return of Wrongfully Removed or Wrongfully Retained Children or unlawfully detained child or the use of the rights of access to the child  and consideration of the lawsuit.
She has several years of experience she worked
1987-1995 EnforcementeLagodekhi District Court;
1995-1998  Inspector of Administrative Affairs of Lagodekhi District Court;
1998-1999  Inspector of Administrative Affairs of Tbilisi Vake Saburtalo District Court ;
2000-2005  Consultant of the generalization department of the Tbilisi City Court assistant to the judge;