გულო დილავერიძე - მედიატორი 2023 წლიდან
ამჟამად საადვოკატო ბიურო „ADVOCO“-სწევრი ადვოკატი და დირექტორის მოადგილე. 2022 წლიდან, ქ. ბათუმში, სამედიცინო დაწესებულების, ისრაელის დონაციის და სუროგაციის ცენტრის, ბირთის/BIRTH იურისტი -  შპს „ინოვაციური სამედიცინო ცენტრი ბირთი“. 2022 წლიდან არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის სამოქალაქო სამართლის კომიტეტის წევრი (აჭარა). აქტიურად არის ჩართული საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის საქმიანობაში.
გულოს გავლილი აქვს“საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის”სერთიფიცირების წესით გათვალისწინებული სამ საფეხურიანი პროგრამა.2017წ. გავლილი აქვს   25 საათიანი ტრენინგი მედიაციაში ორგანიზებული ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტისდავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის მიერ.
პროფესიით არის იურისტი.2012 წელიდან ფლობს  ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, იურიდიული ფაკულტეტის დიპლომს, სპეციალობით სამართალმცოდნებობა. 2015 წელს მიენიჭა მაგისტრის ხარისხი.
გულოს სამედიაცო საქმეთა კატეგორია არის, საოჯახო, შრომითი, სამედიცინო და კომერციული სამართლის კატეგორიები.
მისი პროფესიული გამოცდილება მოიცავს: 2019 წლიდან საადვოკატო ბიურო „ADVOCO“-ს წევრი ადვოკატი და დირექტორის მოადგილე; 2022 წლიდან სამედიცინო დაწესებულების შპს „ინოვაციური სამედიცინო ცენტრი ბირთის“ იურისტი; 2019- 2020 წელსმუშაობდა - შპს ირის ბორჩაშვილის სახელობის ჯანმრთელობის ცენტრ „მედინას“ (სამედიცინო დაწესებულება) იურისტად.2018-2019 წელს მუშაობდა - საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს – სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოს ბათუმი სოციალური მომსახურების ცენტრის (მეურვეობისა და მზრუნველობის ორგანო) იურისტად.  2015-2018 წელს მუშაობდა სსიპ იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში იურისტად, ამავე უნივერსიტეტში 2017-2018 წელს იყო მოწვეული პედაგოგი.2016-2018 წლებშიდასაქმებული იყო №17 თელავის საოლქო საარჩევნო კომისიის იურისტად.  2012-2013 წლებში. ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის ადვოკატ-კონსულტანტის სტაჟიორი.

Gulo Dilaveridze - Mediator since 2023
Currently she is a member lawyer and deputy director of the law firm "ADVOCO". She is lawyer of the Innovative Medical Center BIRTH, llc from 2022 in Batumi. Since 2022, she has been a member of the Civil Law Committee of the Georgian Bar Association (Adjara). She is actively involved in the activities of the Georgian Bar Association.
She is a lawyer by profession. In 2012 she obtained a degree from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Law, specializing in jurisprudence. In 2015, she was awarded with a master's degree in that field.
Gulo's mediation direction includes family, labor, medical and commercial law categories.
Her professional experience includes: a member of the "ADVOCO" law firm, a lawyer and deputy director since 2019; the lawyer of the medical institution "Innovative Medical Center Birth" LLC since 2022; She worked as a lawyer of Iris Borchashvili Health Center "Medina" (medical institution, 2019-2020). In 2018-2019 she worked as a lawyer of the Batumi Social Service Center (guardianship and childcare authority) of the Ministry of Labor, Health and Social Protection of IDPs from the occupied territories of Georgia - Social Service Agency of the State of Georgia. In 2015-2018 she worked as a lawyer at the Telavi State University named after LEPLI Yakob Gogebashvili, in 2017-2018 she was a guest lecturer at the same university. In 2016-2018, she was employed as a lawyer of Telavi District Election Commission No. 17.; She was a Lawyer-consultant trainee of the Association of Young Lawyers in 2012-2013.