გურამ ბარნაბიშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან
ამჟამად, შპს „ბიჯი ქონსალთინგ“-ის მმართველი პარტნიორი; შპს „ლეგალ პოინტ ჯორჯია“-ის ადვოკატი; დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის მკვლევარი და ორენოვანი სამეცნიერო ჟურნალის სარედაქციო ჯგუფის წევრი; შპს „რუსელოის“-ის საერთაშორისო გაყიდვებისა და ლოჯისტიკის სპეციალისტი. პროფესიით იურისტი, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების კურსდამთავრებული; იმავე უნივერსიტეტის ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტის ბიზნესის ადმინისტრირების მაგისტრობის კანდიდატი.
2017 წლიდან აქტიურად ესწრება მედიაციასთან დაკავშირებულ ღონისძიებებს. 2020 წელს გურამს გავლილი აქვს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრისა და საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის მიერ ორგანიზებული მედიაციის (80-საათიანი) ონლაინ სასერტიფიკატო ტრენინგ კურსი.
გურამის სამედიაციო საქმეთა კატეგორიებია: კომერციული, საოჯახო, სამემკვიდრეო და შრომითი დავები.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას: 2022 წლიდან დღემდე არის შპს „ლეგალ პოინტ ჯორჯია“-ის ადვოკატი; 2021 წლიდან დღემდე არის შპს „ბიჯი ქონსალთინგ“-ის მმართველი პარტნიორი; 2016 წლიდან დღემდე არის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის მკვლევარი და ორენოვანი სამეცნიერო ჟურნალის სარედაქციო ჯგუფის წევრი; 2016 წლიდან დღემდე არის შპს „რუსელოის“-ის საერთაშორისო გაყიდვებისა და ლოჯისტიკის სპეციალისტი; 2020 წლიდან 2021 წლამდე იყო შპს „ჯორბენაძე გაწერელია ქაუნსელორს“-ის ადვოკატის თანაშემწე; 2015 წლიდან 2016 წლამდე შპს „ალიანს ტრეიდი“-ის სავაჭრო წარმომადგენელი.

Guram Barnabishvili – mediator since 2022.
Currently a managing partner at LLC “BG Consulting”; Attorney at LLC “Legal Point Georgia”; Researcher and a member of the editorial board at National Center for Alternative Dispute Resolution; Specialist of international sales and logistics at LLC “Rusalloys”. Lawyer by profession, Graduate of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University bachelor and master programs of law; Candidate of MBA from the Faculty of Economics and Business of the same University. Since 2017 he has been actively attending mediation-related events. In 2020, Guram completed an online certification (80-hour) Online Certification Training Course organized by the National Center for Alternative Dispute Resolution and the Georgian Bar Association.
Guram’s mediation practices are specialized in the following categories of disputes: commercial, family, inheritance and labor disputes.
Working experience: since 2022 up to now attorney at LLC “Legal Point Georgia”; since 2021 up to now a managing partner at LLC “BG Consulting”; since 2016 up to now researcher and a member of the editorial board at National Center for Alternative Dispute Resolution; since 2016 up to now specialist of international sales and logistics at LLC “Rusalloys”. Since 2020 up to 2021 assistant attorney at LLC “Jorbenadze Gatserelia Counselors”; since 2015 up to 2016 sales representative at LLC “Alliance Trade”.