იზა ბერიშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან
ამჟამად საერთო სპეციალიზაციის ადვოკატი, დამატებითი სპეციალიზაცია არასრუწლოვანთა მართლმსაჯულება და ბავშვთა უფლებები (სამოქალაქო), იურიდიული კომპანია „ბისი და პარტნიორები“ მმართველი პარტნიორი, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის მენტორი ადვოკატი, საქართველოს ფინანსთა და ბუღალტერთა ინსტიტუტის ტრენერი.
პროფესიით იურისტი - კავკასიის უნივერისტეტის სამართლის სკოლის დოქტორანტი, ფლობს კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის მაგისტრის ხარისხს; ასევე მინიჭებული აქვს საქართველოს ტექნიკური უნივერისტეტის ბაკალავრის ხარისხი.
2019 წლიდან გავლილი აქვს 40 საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში: ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (TSU NCADR) და თბილისის ღია უნივერსიტეტის სამართლისა და ეკონომიკის ცენტრის (TOU CoLE) ერთობლივი მხარდაჭერით, ასევე 2019 წელს გავლილი აქვს ინტელექტუალური საკუთრების მსოფლიო ორგანიზაციის (WIPO/ისმო) აკადემიის  კურსი - DL-101.
იზას  სამედიაციო საქმეთა კატეგორიებია: სამეწარმეო სამართალი, ვალდებულებითი სამართალი, სანივთო სამართალი, საოჯახო სამართალი, სამემკვიდრეო სამართალი, სახელშეკრულებო სამართალი,შრომის სამართალი,  საბანკო სამართალი, საგადასახადო სამართალი.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას, 2009 წლიდან დღემდედააგროვა როგორც საჯარო სამსახურში, ასევე კერძო სექტორში სამუშაო გამოცდილება. 2013 წლიდან 2016 წლის ჩათვლით იკავებდა საქართველოს სასჯელაღსრულებისა და პრობაციის სამინისტროს პენიტენციური დეპარტამენტის უსაფთხოების მთავარი სამმართველოს ინსპექტორის პოზიციას. იზა არის იუსტიციის უფროსი ლეიტენანტი. 2016-2018 წლებში მოღვაწეობდა როგორც სხვადასხვა კერძო კომპანიის იურისტი.  2018 წლიდან - დღემდე არის საერთო სპეციალიზაციის ადვოკატი. 2021 წლიდან დღემდე ასევე გახლავთ იურიდიული კომპანია „ბისი და პარტნიორები“-ის  დამფუძნებელი დამმართველი პარტნიორი.

Iza Berishvili - mediator since 2022
Currently Lawyer with general specialization, Managing Partner at law company BC & Partners, trainer at the Georgian Finance and Accountant Institute. She is a Lawyer with profession and holds Master’s degree from the Law School of Caucasus University, and Bachelor’s degree from Georgian Technical University.
In 2019, undergone CertifiedTraining in Mediation (40-hour), jointly supported by Ivane Javakhishvili Tbilisi State University’s National Center for Alternative Dispute Resolution (TSUNCADR), Tbilisi Open University’s Center for Law and Economics (TOE CoLE).
Iza’s mediation categories are:Liabilities, Commodity, Family, Hereditary, Contract, Individual and Collective Labor Law, Banking Disputes.
Regarding professional experience, from 2009 to present, she worked in private and public sector. From 2013 to 2016, she served as the Inspector at the Security Service of Penitentiary Department of the Ministry of Corrections and Probation of Georgia. Iza holds the rank of Senior Lieutenant. In 2019, she undergone the program (DL-101) of World Intellectual Property Organization (WIPO). From 2016 to 2018 worked as a lawyer with different companies. From 2018 to now is a practitioner Lawyer, and from 2021 Managing Partner of the law company BC & Partners.