ლალი ჩოდრიშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ი. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დიპლომს, სამართალმცოდნეობის სპეციალობით. ლალის გავლილი აქვს მედიატორთა სასერტიფიკატო ტრენინგი. ასევე ტრენინგები ადმინისტრაციული, სამოქალაქო, სისხლის, საერთაშორისო სამართლის სფეროში.
ლალის სამედიაციო საქმეთა კატეგორია არის: ვალდებულებითი, საოჯახო,სამემკვიდრეო და შრომითი დავები.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას: 1994 წლიდან დღემდე არის ადვოკატი. ჩაბარებული აქვს ადვოკატთა საკვალიფიკაციო გამოცდა საერთო სპეციალიზაციით. ასევე პროკურატურის საკვალიფიკაციო გამოცდა, აქვს დამატებითი სპეციალიზაცია:არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება; ბავშვთა უფლებები (სამოქალაქო); არის მენტორი ადვოკატი.
ლალი სხვადასხვა დროს იყო თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, თელავის  ბაღების გაერთიანების,  თელავის რაიონული საავადმყოდოს ,  თელავის ისტორიული მუზეუმის, შპს. „თელავური“ს, შპს. „ცენტრ პოინტ ჯგუფი“ს  იურისტი. ამჟამად  თელავის ბავშვთა საავადმყოფოს და თელავის ნიკო სულხანიშვილის სახელობის სამუსიკო სასწავლებლის იურისტი.

Lali Chodrishvili - mediator since 2022.
Lawyer by profession, holds a Diploma from I. Javakhishvili Tbilisi State University, majoring in jurisprudence. Lali has passed the mediator's certification training. Also trainings in the field of administrative, civil, criminal, international law.
The category of Lali's mediation cases is: obligatory, family, inheritance and labor disputes.
As for professional experience:Since 1994 she has been a lawyer. sHe has passed the bar qualification exam with general specialization. as well as the qualification exam of the prosecutor's office, has additional specialization: juvenile justice; Children's rights (civil); Lali is a mentor lawyer.
At different times, Lali was a lawyer  of Telavi State University, Telavi Gardens Association, Telavi District Hospital, Telavi Historical Museum, "Telavouri" LLC.  "Center Point Group" LLC. Currently, she is a lawyer at the Telavi Children's Hospital and the Telavi Niko Sulkhanishvili Music School.