ლიზა ჩიტალაძე - მედიატორი 2024 წლიდან
პროფესიით იურისტი. ფლობს ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ბაკალავრის დიპლომს (წარჩინებით) და ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის შედარებითი კერძო და საერთაშორისო სამართლის მაგისტრის დიპლომს.
2023 წელს ლიზას გავლილი აქვს RESOLVE-ის 62 საათიანი მედიატორის სასერტიფიკატო პროგრამა, ასევე ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის გაძლიერებული კურსი მედიაციასა და მოლაპარაკებებში, ქართველ და გერმანიიდან მოწვეულ ტრენერებთან ერთად.
სტატუსით არის აკრედიტირებული მედიატორი თბილისის საქალაქო სასამართლოში.
სხვადასხვა წლებში ლიზას იურიდიული საქმიანობა დაკავშირებულია როგორც საჯარო ისე კერძო სექტორთან. მისი პრაქტიკული გამოცდილება იწყება 2017 წლიდან. მას სტაჟირება აქვს გავლილი პერსონალური მონაცემების დაცვის ინსპექტორის აპარატში, თბილისის საქალაქო სასამართლოში. 2020 წლიდან არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი და ადვოკატი სამოქალაქო და ადმინისტრაციული სამართლის სპეციალიზაციით. 2020 წლიდან არის ჩარგეიშვილის საადვოკატო დარბაზის იურისტი. ამჟამად კი შპს „Construction Service”-ის იურისტი. მას მონაწილეობა აქვს მიღებული არაერთ საერთაშორისო და ადგილობრივ კონფერენციაში, იურიდიულ პროექტებსა თუ კონკურსებში.
ლიზას სამედიაციო საქმეთა კატეგორია არის: სამეწარმეო, სამშენებლო, სადაზღვევო, კომერციული, სახელშეკრულებო, შრომითი, მემკვიდრეობითი და საოჯახო დავები.

Liza Chitaladze – mediator since 2024
Lawyer by profession. Holds LLB (with honors) from Tbilisi State University and LLM in comparative private and international law from New Vision University.
In 2023, Liza completed the 62-hour Mediator Certification Program by RESOLVE and Advanced Mediation and Negotiation Course from New Vision University, together with trainers invited from Georgia and Germany.
She is an accredited mediator at the Tbilisi City Court.
Over the years, Liza's legal practice has spanned both the public and private sectors. Her legal practice starts from 2017. She has been an intern at the Office of the Personal Data Protection Inspector and at Tbilisi City Court. Since 2020, she is a member of the Georgian Bar Association and an attorney specialized in civil and administrative law. Since 2020, she is an associate and attorney at Chargeishvili Law Inn. Currently, she is a lawyer at Construction Service LLC. She has participated in numerous international and local conferences, legal projects and competitions.