ლუკა პაპავა - მედიატორი 2023 წლიდან
ამჟამად შპს „ქქ ლო ოფისი“-ს იურისტი სამოქალაქო და ადმინისტრაციული სამართლის მიმართულებით და ა(ა)იპ „ახალგაზრდა კრიმინოლოგთა ასოციაციის“ იურიდიული მიმართულების მენეჯერი და ტრენერი.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტის ბაკალავრის დიპლომს.
2022 წლიდან გავლილი აქვს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (TSU NCADR) მიერ ორგანიზებული 60 საათიანი სასერთიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში.
ლუკას სამედიაციო საქმეთა კატეგორიებია: ვალდებულებითი სამართალი, საოჯახო სამართალი, სამემკვიდრეო სამართალი, სახელშეკრულებო სამართალი, შრომის სამართალი, სამეწარმეო სამართალი.
პროფესიული გამოცდილება: 2016 წლიდან - დღემდე - ა(ა)იპ „ახალგაზრდა კრიმინოლოგთა ასოციაციის“ იურიდიული მიმართულებით მენეჯერი და ტრენერი. 2023 წლიდან - დღემდე შპს „ქქ ლო ოფისი“-ს იურისტი სამოქალაქო და ადმინისტრაციული სამართლის მიმართულებით. 2018 წლიდან 2020 წლამდე სხვადასხვა კერძო კომპანიის მიწვეული ტრენერი, როგორც თბილისის, ისე საქართველოს მასშტაბით.

Luka Papava – mediator since 2023
Currently, he is a lawyer in the field of civil and administrative law at LLC “KK Law Office” and a manager and trainer of the legal department of the Association of Young Criminologists.
Since 2022, he has completed a 60-hour certification training in mediation organized by the National Center For Alternative Dispute Resolution of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
The categories of Luka’s mediation cases are: Obligation law, family law, inheritance law, contract law, labor law, business law.
Professional experience: From 2016 to the present, manager and trainer in the legal direction of the “Association of young Criminologists”. From 2023 to the present day, a lawyer of “KK Law Office” LLC in the field of civil and administrative law. From 2018 to 2020, he was an invited trainer of various private companies, both in Tbilisi and throughout Georgia.