მაია გიორგაძე - მედიატორი 2024 წლიდან
მაია ამჟამად იკავებს პროექტის ასისტენტის პოზიციას არასამთავრობო ორგანიზაციაში „ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველო“
2019 წელს დაამთავრაივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო პროგრამა. სწავლის დასრულების შემდეგ მონაწილეობდა ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ პროგრამაში, ლიეტუვაში, ახალგაზრდული მუშაობის მიმართულებით.
2021 წელს გავლილი აქვს დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ცენტრის(ADREE)სასერთიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში(60  საათი). აგრეთვე, წარმატებით გაიარა სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის სერტიფიცირების წესით გათვალისწინებული სამსაფეხურიანი პროგრამა.

Maia Giorgadze - mediator since 2024
Maia Currently works as a project assistant for the non-governmental organization “Local Democracy Agency Georgia”.
In 2019 she graduated from  Ivane Javakhishvili Tbilisi State University’s Bachelor’s program in International Relations. After completing her studies, she participated in a program funded by the European Commission in Lithuania, focusing on youth work.
In 2021, Maia completed a certified training course in mediation at the Alternative Dispute Resolution Centre(ADREE) totaling 60 hours. She successfully completed the three-stage certification process of the Mediators Association of Georgia.