მარიამ კუბლაშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან.
მარიამ კუბლაშვილი საადვოკატო საქმიანობას ახორციელებს 2008 წლიდან. იგი არის პრაქტიკოსი და კვალიფიციური ადვოკატი სისხლის, სამოქალაქო და ადმინისტრაციულ საქმეებზე. არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში სპეციალიზირებული ადვოკატი 2019 წლიდან.ადვოკატთა პროფესიული ადაპტაციის პროგრამის მენტორი/ტრენერი ადვოკატი 2019 წლიდან ბავშვთა უფლებებში სპეციალიზირებული ადვოკატი 2020 წლიდან.
2007 წელს წარჩინებით დაამთავრა ივ, ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი, სამართალმცოდნეობა, ბაკალავრი, 2007 წელს ასევე წარჩინებით დაამთავრა  ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტი, უცხო ენები, ბაკალავრი. 2010 წელს ასევე დაამთავრა კავკასიის უნივერსიტეტი, იურიდიული ფაკულტეტი, მაგისტრი. ხოლო 2017 წელს საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი GIPA  – ბიზნესის მართვა და ადმინისტრირება.
2007-2009 წლებში გახლდათ თბილისი საქალაქო სასამართლოს სამოქალაქო საქმეთა კოლეგია, სტაჟიორი; 2009 წელს ტურისტული კომპანია „ლიბერო ტური“, იურიდიული სამსახურის უფროსი; 2009 – 2010 წლებში თბილისის იურიდიული ცენტრი, დირექტორთა საბჭოს წევრი და ერთ-ერთი დამფუძნებელი; 2009-2016 წლებში  შპს „კუბლაშვილი და პარტნიორები“, დამფუძნებელი; პარტნიორი; 2009 – 2010 წლებში აიმაღლა კვალიფიკაცია ქ. მილანის ერთ - ერთი წამყვანი იურიდიულ ბიუროში - Fumagalli, Grando E Assicuati.  გაიარა პრაქტიკული კურსი სისხლის სამართლის სპეციალობით MR. G. Szegedi. - ს საადვოკატო ბიუროში. ჰოლანდია. ქ. როტტერდამი. 2015 წელი. 2011–2013 წლებში  სამშენებლო კომპანია „ედრი ჰოლდინგი“-ს იურიდიული სამსახურის უფროსი, აღმასრულებელი დირექტორი; 2012 წლიდან დღემდე -  საერთაშორისო კომპანია ,,დუტი ფრი ალიანსი” - ს მთავარი იურისტი; 2014 წლიდან, სილიკო მარგანეცის გადამამუშავებელი საწარმოს (შპს ,,მეტალოლამი“) მთავარი იურისტი. 2017 წლიდან 2021 წლის ჩათვლით საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრი. 2017 წლიდან არის შპს „მარიამ კუბლაშვილის საადვოკატო ოფისი“–ს დამფუძნებელი და დირექტორი. 2021 წლის დეკემბრიდან დღემდე მეორე ვადით არჩეული  საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრი.

Mariam Kublashvili - Mediator since 2022.
Mariam Kublashvili has been practicing law since 2008. She is a practitioner and qualified lawyer in criminal, civil and administrative cases. Advocate specializing in juvenile justice since 2019. Advocate for children's rights since 2020.
In 2007 she graduated with honors from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Law, Bachelor's degree. In 2007 she also graduated with honors from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Humanities, Foreign Languages, Bachelor's degree. In 2010 she also graduated from Caucasus University, Faculty of Law, Master's degree. And in 2017, Georgian Institute of Public Affairs GIPA - Business Management and Administration.
In 2007-2009 she was an intern at the Civil Cases Panel of the Tbilisi City Court; In 2009, she was head of Legal Service travel company "Libero Tour"; In 2009 - 2010 Tbilisi Legal Center, member of the Board of Directors and one of the founders; In 2009-2016 Kublashvili & Partners Ltd, Founder; partner;From 2009 to 2010 she qualified one of the leading law firm in Milan - Fumagalli, Grando E Assicuati. In 2015, she passed a practical course in criminal law MR.G. Szegedi. At the law firm. Netherlands, Rotterdam. In 2011-2013, Chief Legal Officer, Executive Director of the construction company "Audrey Holding"; From 2012 to present - Chief Lawyer of the international company "Duti Free Alliance"; Since 2014, Chief Lawyer of Silico Manganese Processing Company (“Metalolam” Ltd.)Member of the Executive Board of the Georgian Bar Association from 2017 to 2021. Since 2017, he is the founder and director of “Mariam Kublashvili Law Office” Ltd. Advocate Professional Adaptation Program Mentor / Trainer Advocate, since 2019. Member of the Executive Board of the Georgian Bar Association, elected for a second term from December 2021.