მარიამ თაბაგარი - მედიატორი 2022 წლიდან.
ამჟამად ადვოკატი, საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის საიმიგრაციო სამართლის კომიტეტის წევრი; ბოლნისის რაიონული სასამართლოს მედიატორი. პროფესიით იურისტი, ფლობს საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის ბაკალავრის დიპლომს.
მარიამს გავლილი აქვს ევროკავშირისა და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის მიერ ჩატარებული 60 საათიანი მედიატორთა სასერტიფიკატო ტრენინგი.  2022 წლის მარტიდან  არის ბოლნისის რაიონული სასამართლოს მედიატორი.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას, მარიამი 2014 წლიდან ეწევა  ადვოკატის საქმიანობას; 2015-2017 წლებში იყო სსიპ იუსტიციის სახლის თბილისის ფილიალის ოპერატორი; 2018 წლიდან დღემდე არის ადვოკატი.
მარიამის სამედიაციო საქმეთა კატეგორია არის: სანივთო, ვალდებულებით, სახელშეკრულებო, საოჯახო, სამემკვიდრეო, შრომითი, საბანკო და  სამეწარმეო დავები.

Mariam Tabagari - Mediator since 2022.
Currently a lawyer, member of the Immigration Law Committee of the Georgian Bar Association; Mediator of Bolnisi District Court.She is a lawyer and holds a bachelor's degree of the faculty of Law of the Georgian Aviation University.
Mariam has undergone 60 hours certification training for mediators conducted by the Mediators Association of Georgia with the support of the European Union and the United Nations Development Program (UNDP). Since March 2022 she is a mediator of Bolnisi District Court.
Professional experience: Mariam has been practicing law since 2014; in 2015-2017 he was the operator of the Tbilisi branch of the LEPL Public Service Hall; He has been a lawyer since 2018.