მარინა ლონდარიძე-მედიატორი 2023 წლიდან
პროფესიით იურისტი, ეწევა ადვოკატის საქმიანობას, არის ტრენერი, კითხულობს ლექციებს უნივერსიტეტებში კერძო სამართლის მიმართულებით, რამდენიმე კერძო კომპანიის იურისტია, მინიჭებული აქვს სამართლის დოქტორის ხარისხი.
მარინა ლონდარიძის სამედიაციო საქმეთა კატეგორია არის: სასამართლო მედიაცია სახელშეკრულებო, სანივთო, შრომის, სამემკვიდრეო, საოჯახო დავები.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას: 2010 წლიდან ეწევა ადვოკატის საქმიანობას; 1997-98 წლებში გაიარა პრაქტიკა გერმანიის ქალაქ გელზენქირხენის მარკეტინგის სამასახურში. 2016 წელს საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის დაფინანსებით იმყოფებოდა გერმანიის ქალაქ მუნსტერის უნივერსიტეტში სამართლის სწავლების პროგრამაზე დაკვირვების მიზნით; 2008 წლიდან დღემდე სხვადასხვა უნივერსიტეტში კითხულობს სამართალს სამოქალაქო მომართულებით. რამდნიმე უნივერსიტეტში ჰქონდა ასისტენტ პროფესორისა თუ ასოცირებული პროფესორის თანამდებობა, არის ნაშრომების ავტორი.

Marina Londaridze-mediator since 2023
By profession is a lawyer, she is engaged in the activities of a lawyer, she is a trainer, she gives lectures in universities in the field of private law, she is a lawyer of several private companies, she has been awarded the degree of Doctor of Law.
Marina Londaridze's category of mediation cases is court mediation, contractual, civil, labor, inheritance, family disputes.As for her professional experience, since 2010 she has been practicing as a lawyer. In 1997-98, she practiced in the marketing service of the city of Gelsenkirchen, Germany.
In 2016, with the funding of the Technical University of Georgia, she visited the University of Munster in Germany to observe the law education program; since 2008, she has been reading civil law at various universities.She held the position of assistant professor and associate professor in several universities, she is the author of works.