მერაბ მუმლაძე - მედიატორი 2022 წლიდან.
პროფესიით იურისტი - ფლობს ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის ბაკალავრის და საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის (GIPA) საერთაშორისო სამართლის მაგისტრის დიპლომებს.
2019 წლიდან დღემდე სილქ როუდ ჯგუფის (SRG Investments) იურიდიული მრჩეველი. 2020 წლიდან საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი - საერთო სპეციალიზაციის ადვოკატი. ფლობს დამატებით სპეციალიზაციებს ბავშვთა სამოქალაქო უფლებებში და არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში.
გავლილი აქვს ჰარვარდისა და იელის უნივერსიტეტების სახელშეკრულებო სამართლის სასწავლო კურსები. ასევე,  ESSEC ბიზნეს სკოლის მოლაპარაკების, მედიაციის და კომფლიქტის გადაჭრის სპეციალიზების სასწავლო კურსი. 2021 წელს გაიარა სსიპ „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ სერტიფიცირების წესით გათვალისწინებული სამ საფეხურიანი პროგრამა.

Merab Mumladze - mediator since 2022.
A lawyer – he obtained bachelor degree of law from Tbilisi State University and then master degree in International law from Georgian Institute of Public Affairs.
Currently works as a legal advisor in Silk Road Group (SRG Investments). From 2020 he is member of Georgia Bar Association – lawyer with general specialization. He also holds additional specialization in Juvenile Justice and Juvenile Rights (Civil).
He completed teaching courses in Contract Law from Yale University and Harvard University. Also, completed teaching course in Negotiation, Mediation and Conflict Resolution specialization from ESSEC Business School. In 2021 he accomplished three stage program, according to the mediator’s specialization, organized by Mediators Association of Georgia.