ნანა ნაკაშიძე - მედიატორი 2023 წლიდან
ამჟამად, იურიდიული კომპანია ‘’ნაკაშიძედა პარტნიორები’’ - მმართველი პარტნიორი. იტალიური ენის თარჯიმანი - ნოტარიუსთან რეგისტრირებული. ასევე   არის კულტურული და ენობრივი მედიატორი იტალიის რესპუბლიკაში, ქალაქ რომში.
2018 – 2022 წლებში სწავლობდა ქალაქ რომში, დანტე ალიგიერის სასწავლებელში - იტალიურ ენას და კულტურას.
პროფესიით ეკონომისტი/მენეჯერი. 2017 წელს დაამთავრა ილიას სახელმწიფო უნივერისტეტის ბიზნეს სკოლა და მიენიჭა, მაგისტრის აკადემიური ხარისხი მენეჯმენტში; ასევე 2011 წელს დაამთავრა ილიას სახელმწიფო უნივერისტეტი და მიენიჭა, ბიზნესის ადმინისტრირების ბაკალავრის აკადემიური ხარისხი მენეჯმენტში;
ნანას გავლილი აქვს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (NCADR) ჩატარებული, სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციისგან აკრედიტირებული მედიაციის 60 საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი;
გავლილი აქვს არაერთი ტრენინგი და სასწავლო კურსი, მათ შორის: 2023 წელს  MANPOWER-ის  240 საათიანი პროფესიული სასწავლო კურსი Operatore Caf ad Enti Di Patronato . 2023 წელს პროექტი EU-Belong - ევროკავშირის, მიგრაციისა და ინტეგრაციის ფონდის მიერ(Emilia-Romagna).  2023 წელს პროექტი Erasmus+ ‘’PalPush ll’’ - UNISCO, Erasmus +, ევროკავშირის და საერთაშორისო განათლების ეროვნული სააგენტოს მიერ.

Nana Nakashidze - mediator since 2023
Currently Law Firm “Nakashidze and Partners” - Senior Partner. Italian Language translator - Registered with a notary. Cultural and linguistic mediator in the Republic of Italy, in the city of Rome.  In 2018-2022 studied La Dante Santa Fe Rome - School of Italian language and culture.
Economist / Manager by profession. In 2017 graduated Ilia State University BUSINESS SCHOOL with qualification of the degree of Master of business administration in management; Also,  in 2011 graduated Ilia State University with qualification of the degree of bachelor of business administration in management;
Nana has completed a 60-hour certification training course for Mediators conducted by the National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR) of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, accredited by the Georgian Association of Mediators;
In 2023, She successfully passed the three-level certification program of the Georgian Mediator Association. Has been an accredited mediator since 2023.
She has completed a number of trainings and educational courses, including:in 2023 has completed  240 hours professional training course Operatore Caf ad Enti Di Patronato – by ManpowerGroup. Also, the EU-Belong project – by European Union’s Asylum, Migration and Integration Fund (Emillia-Romagna).  Project Erasmus+ ‘’PalPush ll’’ – by UNISCO, Erasmus +, European Union, National Agency for International Education.