ნანა თურმანიძე  - მედიატორი 2024 წლიდან.
იურიდიული კომპანია „ჯეი ენდ თი ქონსალთინგის“ რეგიონული წარმომადგენელი ბათუმში. იგი 2023 წელს ბრიტანული იურიდილი კვლევითი გამომცემლობის - the Legal 500-ის მიერ დასახელდა „ჯეი ენდ თი ქონსალთინგის" იურისტთა გუნდის გამორჩეულ წევრად.
ნანამ  2020 წელს წარმატებით დაასრულა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტი. ხოლო 2023 წელს წარმატებით დაიცვა ნაშრომი ამავე უნივერსიტეტის სამაგისტრო პროგრამაზე კერძო სამართლის მიმართულებით. 2023 წელს მან დაასრულა ევროპული სამართლისა და ეკონომიკის ინტენსიური პროგრამა რიგის სამართლის სკოლაში.
ნანამ 2022 წელს გაიარა  მედიაციის კლინიკა „თბილისის სახელმწფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის“ (NCADR) ბაზაზე. ხოლო 2023 წელს „ედვარდსის მედიაციის აკადემიისა“ და „ი ბი ეი მედიაციისა და არბიტრაჟის ცენტრის“ ურთიერთანამშრომლობით განხორციელებული მედიაციის კურსი. ნანას სამედიაციო საქმეთა კატეგორიას განეკუთვნება: კორპორაციული, კომერციული, კონკურენციის, ტექნოლოგიური და შრომითი დავები.
გარდა პრაქტიკული საქმიანობისა, ნანა აქტიურადაა ჩართული აკადემიურ საქმიანობაში, მას გამოქვეყნებული აქვს არაერთი სამეცნიერო სტატია სამართლის პრობლემურ საკითხებზე, მათ შორის, იგი გახლავთ ავტორი 2023 წელს საკორპორაციო სამართლის IV კრებულში გამოქვეყნებული ნაშრომის -    „ორგანიზაციული მართვა და კონკურენციის შესაბამისობა საკორპორაციო სამართალში“,  თანაავტორი 2022 წელს  ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის თსუს სამართლის მიმოხილვის N4 ორენოვანი ჟურნალში გამოქვეყნებული სტატიის „კონკურენციის აკრძალვა მეწარმეთა შესახებ საქართველოს კანონის ახალი რედაქციის შესაბამისად“, 2022 წელს  გამოქვეყნებული ორენოვანი წიგნის - „საქართველოს კონკურენციის კანონმდებლობის სამართლებრივი და ეკონომიკური გავლენის“  თანაავტორი. ასევე, ნანა  გახლავთ 2023 წელს ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტისა და საქართველოში შრომის საერთაშორისო ორგანიზაცის (ILO) მხარდაჭერით მომზადებული საქართველოს შრომის კოდექსის კომენტარების ასისტენტ-მკვლევარი.

Nana Turmanidze - Mediator since 2024.
Regional representative of Law Firm "J&T Consulting" in Batumi. In 2023, she was recognized as a key member of the "J&T Consulting" team by the Legal 500, a British legal research publication.
Nana graduated with honors from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University with a BA in Law. In 2023, she successfully defended her thesis in the master's program of the same university, specializing in Private Law. Additionally, in 2023, she completed an Intensive Program in European Law and Economics at the Riga Graduate School of Law.
In 2022, Nana completed the mediation clinic at the Ivane Javakhishvili Tbilisi State University National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR). In 2023,  she completed the mediation course organized in the cooperation of "Edwards Mediation Academy" and "EBA Mediation and Arbitration Center". Nana mediates the cases in corporate, commercial, competition, technological, and labor disputes.
In addition to practical experience, Nana has published articles on current legal issues, among them, she is the author of the work published in the IV volume of Corporate Law in 2023, titled "Organizational Management and Compliance of Competition in Company Law."", co-author of the article "Prohibition of Competition Under the New Edition of the Law on Entrepreneurs of Georgia" published in 2022 in the N4 bilingual journal of the Ivane Javakhishvili Tbilisi State University TSU Law Review, the co-author of the bilingual book titled "Legal and Economic Impact of Georgian Competition Law" published in 2022. Moreover, Nana was an assistant researcher to the Commentary on the Georgian Labor Code published in 2023 with the support of New Vision University and the International Labor Organization (ILO) in Georgia.