ნატო გიორგაძე - მედიატორი 2024 წლიდან
პროფესიით იურისტი, ფლობს ივანე ჯავახისშვილის სახელობის თბილისის სახელწიფო ინსტიტუტის ბაკალავრისა და მაგისტრის დიპლომს კერძო სამართლის მიმართულებით. ასევე არის  საქართველოს ტექნიკური უნივერსტეტის ბიზნესის ადმინისტრირების პროგრამის დოქტრანტი.
2024 წელს ნატოს გავლილი აქვს დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (NCADR) მიერ ორგანიზებული მედიაციის 60 საათიანი სასერთიფიკატო ტრენინგი.
სამუშაო გამოცდილება: 2024 წლიდან დღემდე შპს „იდეა ვარკეთილის“ იურისტი,  2019 წლიდან  დღემდე შპს „იდეა სითის“ იურისტი. 2017-2019 წლებში საქართველოს თავდაცვის სამინისტროს სახელმწიფო შესყიდვების სამშენებლო სარემონტო სამუშაოების დეპარტამენტის იურისტი. 2014 წლიდან 2017 წლამდე შპს „გადაუდებელის ქირურგიისა და ტრავმატოლოგიის ცენტრისა“ და შპს „ალსის“ იურისტი.

Nato Giorgadze - mediator since 2024
A lawyer by profession, she holds a bachelor's and master's degree in Private Law from Ivane Javakhishvili Tbilisi State Institute. She is also a doctorate student at the Georgia Technical University's business administration program.
In 2024, Nato has completed a 60-hour mediation certification training organized by the National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR).
Work Experience:From 2024 to the present day, a lawyer at "Idea Varketili" Ltd, from 2019 to the present day, a lawyer at "Idea City" Ltd. In 2017-2019, the lawyer of the Department of State Procurement, Construction and Repair Works of the Ministry of Defense of Georgia. From 2014 to 2017, the lawyer of "Emergency Surgery and Traumatology Center" Ltd. and "Alsi" Ltd.