ნინო ჩიგოგა - მედიატორი 2022 წლიდან.
განათლება: 2002 წელს დაამთავრა ქ. ახალციხის შ. რუსთაველის სახელობის #1 საშუალო სკოლა, 2007 წელს დაამთავრა ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მესხეთის ფილიალის იურიდიული ფაკულტეტი, 2006-2007 წლებში საუნივერსიტეტო პრაქტიკა გაიარა სამცხე-ჯავახეთის საოლქო პროკურატურაში, 2008 წელს ჩააბარა ადვოკატთა საკვალიფიკაციო გამოცდა სისხლის სამართლის სპეციალიზაციით, 2009 წელს საქართველოს იუსტიციის უმაღლეს სკოლაში გაიარა მოსამართლის თანაშემწის სასწავლო კურსი და ჩააბარა პროგრამით გათვალისწინებული ტესტური გამოცდა, 2010 წელს ჩააბარა პროკურატურის მუშაკთა საკვალიფიკაციო გამოცდა, 2010 წელს საქართველოს იუსტიციის უმაღლეს სკოლაში გაიარა სასამართლოს მენეჯერის სასწავლო კურსი და ჩააბარა პროგრამით გათვალისწინებული ტესტური გამოცდა, 2016 წელს იმყოფებოდა ქ. პარიზში საფრანგეთის საკასაციო სასამართლოში - საქართველოს საერთო სასამართლოების მოხელეებისათვის გამართულ - სასწავლო ვიზიტში მონაწილეობის მიზნით.
სამუშაო გამოცდილება: 2007-2009 წლებში მუშაობდა ახალციხის რაიონული სასამართლოს სხდომის მდივნის თანამდებობაზე,2009-2010 წლებში მუშაობდა ახალციხის რაიონული სასამართლოს მოსამართლის თანაშემწის თანამდებობაზე, 2010 წლის მარტიდან მუშაობდა ახალციხის რაიონული სასამართლოს აპარატის უფროსის - საკადრო და საორგანიზაციო საკითხთა განყოფილების უფროსის თანამდებობაზე, 2010 წლის 1 ოქტობრიდან დღემდე არის ახალციხის რაიონული სასამართლოს მენეჯერი.

Nino Chigoga - Mediator since 2022.
Education: In 2002 graduated from secondary school №1 named after Shota Rustaveli in the city of Akhaltsike, In 2007 graduated from the Faculty of Law of the Meskheti Branch of Tbilisi State University named after Ivane Javakhishvili, In 2006-2007 university practice was held in the Regional Prosecutor's Office of Samtskhe-Javakheti, In 2008 passed the qualification exam for a lawyer specializing in criminal law, In 2009 completed a training course as an assistant of judge at the Higher School of Justice of Georgia and passed the test exam provided by the program, In 2010 passed the qualification exam for prosecutors, In 2010 completed a training course for a court manager at the Higher School of Justice of Georgia and passed the test exam provided by the program, In 2016, was in the Court of Cassation of France in the city of Paris, in order to participate in a study visit, conducted for officials of the General Courts of Georgia.
Work experience: 2007-2009 worked as a session secretary in the Akhaltsikhe District Court, 2009-2010 worked as an assistant judge in the Akhaltsikhe District Court, Since March 2010, she worked as the head of the department for personnel and organizational issues, head of the administration of the Akhaltsikhe District Court, Since October 2010 to this day is the manager of the Akhaltsikhe District Court.