ნინო მაჭარაშვილი - მედიატორი 2023 წლიდან.
პროფესიით იურისტი. ფლობს შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის (IBSU) სამართლის ბაკალავრისა (2021) და სამართლის მაგისტრის (2023) დიპლომებს.
სხვადასხვა დროს სტაჟირებას გადიოდა საჩხერის რაიონულ სასამართლოსა (2021) და არასამთავრობო ორგანიზაცია „სამართლიანი არჩევნების“ იურიდიულ დეპარტამენტში (2022). ერთი წლის განმავლობაში იყო ახალგაზრდული მუშაკი საზღვრისპირა მუნიციპალიტეტში (2022-2023). აქტიურად არის ჩართული ახალგაზრდულ ღონისძიებებში.
ნინოს გავლილი აქვს საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის მიერ აკრედიტირებული მედიაციის 64 საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი.

Nino Macharashvili - mediator since 2023.
Currently, she is the coordinator of the professional adaptation program at the Georgian Bar Association (GBA).
Lawyer by profession. Holds Bachelor of Law (2021) and Master of Law (2023) diplomas from International Black Sea University (IBSU). At different times, she underwent internships at the Sachkhere District Court (2021) and at the legal department of the non-governmental organization ISFED (2022). She was a youth worker in a border municipality for one year (2022-2023). She is actively involved in youth events.
Nino has successfully completed a 64-hour certificate training in mediation accredited by the Association of Mediators of Georgia.