ნოდარ რაზმაძე - მედიატორი 2024 წლიდან
ამჟამად, ,,ჯორჯიან დეველოპმენტ ფაუნდეიშენ (GDF)’’-ის ინკლუზიური პოლიტიკის მიმართულების ხელმძღვანელი.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართალმცოდნის დიპლომს; ჯორჯ მარშალის სახელობის უსაფრთხოების და საერთაშორისო ურთიერთობების საკითხების კვლევების ევროპული ცენტრის დიპლომს.
პროფესიული გამოცდილება: 1998 -2020 წლებში მუშაობდა საქართველოს პარლამენტის, თავდაცვის სამინისტროს, კულტურისა და ძეგლთა დაცვის სამინისტროს და განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს აპარატში სხვადასხვა ხელმძღვანელ პოზიციაზე; 1998 წლიდან დღემდე სხვადასხვა კომერციული და არასამთავრობო ორგანიზაციის იურისტი, მენეჯერი და კონსულტანტი (ინკლუზიური პოლიტიკის, სოციალური დაცვის, განათლებისა და ადგილობრივი თვითმმართველობის საკითხებში).

Nodar Razmadze - mediator since 2024
Lawyer by profession, hold’s  diploma in law from  I. Javakhishvili Tbilisi State University; Diploma from George Marshall European Center for Security and International Relations Studies.
Professional experience: from 1998 to 2020, he worked in various  managment positions in the office of the Parliament of Georgia, the Ministry of Defense, the Ministry of Culture and Monument Protection and the Ministry of Education and Science; Since 1998, he has been a lawyer, manager and consultant (for various commercial and non-governmental organizations in issues of inclusive policy, social protection, education and local self-government).