რევაზ დეკანოსიძე - მედიატორი 2024 წლიდან.
პროფესიით იურისტი. ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტის სამართლის ბაკალავრისა და მაგისტრის დიპლომებს.
სსიპ საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი საერთო სპეციალიზაციით, დამატებით ბავშვთა უფლებებსა და არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში სპეციალიზებული ადვოკატი.
რევაზს გავლილი აქვს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის მიერ ორგანიზებული მედიაციის 60-საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგი.
პროფესიული გამოცდილება: 2017 წლიდან დღემდე - „კორძაძის საადვოკატო ბიუროს“ ადვოკატი; 2017 წელს იყო „ჯორბენაძე გაწერელია ქაუნსელორს“, ადვოკატის თანაშემწე; 2016 წელს იყო საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის იურიდიული დახმარების სამსახურის ადვოკატის თანაშემწე.
რევაზს ჩაბარებული აქვს მოსამართლეობის საკვალიფიკაციო გამოცდა სამოქალაქო და ადმინისტრაციული სამართლის სპეციალობით.
რევაზის ძირითადი სამედიაციო საქმეთა კატეგორიებია: სამეწარმეო, სამშენებლო, უძრავი ქონების, საბანკო და შრომითი ურთიერთობები.

Revaz Dekanosidze -mediator since 2024.
Lawyer by profession. He holds bachelor's and master's degrees from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Law.
Revaz is a member of the Georgian Bar Association with general specialization, additionally a lawyer specializing in children's rights and juvenile justice.
Revaz has completed a 60-hour mediation certificate training organized by the National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR) of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
Professional experience: since 2017 – Attorney at law at "Kordzadze Law Office"; In 2017 he was a lawyer's assistant at "Jorbenadze Gatserelia Counselors"; In 2016 he was a lawyer’s assistant of the "Legal Aid Service of the Georgian Young Lawyers’ Association".
Revaz has passed the judge qualification exam with the specializationof civil and administrative law.