სერგი ჯორბენაძე - მედიატორი 2022 წლიდან.
სერგი ჯორბენაძე გახლავთ თსუ-ს ას. პროფესორი, სამართლის დოქტორი (თსუ), სამართლის მაგისტრი (თსუ და ბრემენის უნივერსიტეტი - LL.M.). სერგი არის 50-ზე მეტი აკადემიური ნაშრომის ავტორი. მათ შორის, 6 წიგნის (რეკლამის სამართლის, მედიასამართლის, სოციალური მედიის სამართლის, სახელშეკრულებო სამართლისა და გადახდისუუნარობის სამართლის სფეროში), სამოქალაქო კოდექსის კომენტარისა და სტატიების (ხუთ სხვადასხვა ენაზე) ავტორი. სტატიები გამოქვეყნებულია გერმანულ, ქართულ, ინგლისურ, რუსულ, ფრანგულ და რუმინულს ენებზე. გერმანიაში გამოქვეყნებული აქვს 7 სტატია („ბექის“ გამომცემლობა და სხვ.).
სერგი ჯორბენაძე სხვადასხვა უნივერსიტეტებში ლექციებს კითხულობს 2013 წლიდან. იგი 10 წელზე მეტია, რაც საადვოკატო საქმიანობას ეწევა და გახლავთ იურიდიული ფირმის JG Counselors-ის მმართველი და დამფუძნებელი პარტნიორი. 2015 წლიდან იგი საქმიანობს „დავების განმხვილველი ცენტრის“ არბიტრად, სადაც მუშაობს კერძოსამართლებრივ (ბიზნეს) დავებზე. 2021 წლის 30 სექტემბრიდან სერგი ჯორბენაძე გახლავთ გადახდისუუნარობის პრაქტიკოსი, გავლილი აქვს ავტორიზაცია და იგი აღრიცხულია გადახდისუუნარობის პრაქტიკოსთა ერთიან რეესტრში. 2021 წლიდან სერგი ჯორბენაძე გახლავთ შრომის საერთაშორისო ორგანიზაციისა (ILO) და ევროსაბჭოს (COE) ექსპერტი.

Sergi Jorbenadze– Mediator since 2022.
Sergi Jorbenadze is Ass. Professor at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (TSU). He is Doctor of Law (TSU) and has Master degrees (TSU and LL.M. Universität Bremen, in Germany). Sergi Jorbenadze is an author more than 50 academic articles. Including 6 books (about Advertisement Law, Media Law, Social Media Law, Contract Law, Insolvency Law), and is author of Commentary of the Civil Code of Georgia. He publishes articles in German, in Georgian, in English, in Russian, in Romanian and French languages. In Germany he has published 7 articles (publishing C.H. Beck etc.).
Sergi Jorbenadze has been lecturing at various universities since 2013. He is Attorney at Law (more than 10 years), Managing and Founder Partner of JG Counselors. Since 2015, he has been an arbitrator at Dispute Resolution Center (DRC), where he works for business cases. He has been an insolvency practitioner since 30 September, 2021. He has passed the authorization and is registered in the Unified Registers of Insolvency Practitioners. Since 2021 he has been an expert of ILO and Council of Europe.