თათია თურაზაშვილი- მედიატორი 2023 წლიდან.
ამჟამად გახლავთ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტის მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტი ევროპისმცოდნეობის სპეციალიზაციით. თათია ამჟამად  შპს „ჯეი ენდ თი ქონსალთინგის“ იურისტია.
2019 წელს თათიამ გაიარა პრაქტიკა ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის ა(ა)იპ - „ჩემს ადვოკატში“,2016 წლიდან 2023 წლამდე თათია იყო ახალგაზრდა ევროპელი ელჩი საქართველოდან, აღნიშნული პროექტი “EU Neighbours East”-ის მხარდაჭერით ხორციელდება. აღნიშნული პროექტის ფარგლებში თათია აქტიურად იყო ჩართული ევროკავშირის შესახებ ცნობიერების ამაღლებაში.2021 წელს თათიამ წარჩინებით დაამთავრა ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტის ბაკალავრიატის საფეხური, ხოლო 2023 წელს კი წარჩინებით დაამთავრა სამართლის მაგისტრატურა ჩინეთში, პეკინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში.
თათიას მიღებული აქვს მონაწილეობა არაერთ კონფერენციასა თუ კონკურსში. მათ შორის აღსანიშნავია: 2019 წლის აპრილში თათიამ 1-ლი ადგილი დაიკავა თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის და თბილისის მერიის მიერ ერთობლივად ორგანიზებულ კონფერენციაში „საქართველოს ევროპული გზა“.
2020 წლის აგვისტოს თათიამ გაიმარჯვა და მოხვდა ტოპ 10 გამარჯვებულს შორის საერთაშორისო კონფერენციაში „World Asian Case Competition”, სადაც იგი თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სახელით მონაწილეობდა და ეჯიბრებოდა მსოფლიოს მასშტაბით ისეთი უნივერსიტეტის სტუდენტებს, როგორიცაა კემბრიჯი, სეულის ეროვნული უნივერსიტეტი და ა.შ.
ასევე თათია მონაწილეობდა მსოფლიოს მასშტაბით ცნობილ იმიტირებულ პროცესში, კერძოდ, 28-ე ვილემ ვისის სახელობის იმიტირებული პროცესში საერთაშორისო კომერციულ არბიტრაჟში და მე-19 ვილემ ვისის სახელობის იმიტირებული პროცესში აღმოსავლეთში საერთაშორისო კომერციულ არბიტრაჟში

Tatia Turazashvili - mediator since 2023.
is currently a postgraduate student at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Faculty of Law in the programme of European Studies and also Tatia serves as an associate at “J&T Consulting”.
In 2019, Tatia completed an internship at the non-profit organization of the Tbilisi City Hall – “My Lawyer”.
From 2016 to 2023 Tatia served as a “Young European Ambassador” from Georgia, this project is supported by “EU Neighbours East”. Within the framework of this project Tatia was actively involved in raising awareness about EU.
In 2021, Tatia graduated with honors from the bachelor's degree of law at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, and in 2023, she graduated with honors from the Master of Laws at Beijing Institute of Technology in China.
Tatia is actively involved and participates in various conferences and competitions, among them are: In April 2019, Tatia won 1st place in Conference “Georgia’s European Way”, which was organized by Tbilisi State University and Tbilisi City Hall.
In August 2020, Tatia won and got into top 10 winners in the international conference “World Asian Case Competition”, where she participated on behalf of Tbilisi State University and competed with students from universities such as Cambridge, Seoul National University, etc.